Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
180 centi, 76 kiló vagyok. Szeretnék leadni legalább 10 kilót, de gőzöm sincs hogyan csináljam. Edzést otthon szeretném csinálni, mivel iskola miatt semennyi időm nincs rohangálni. Egyetlen egy Ab Generator gépem van, azon kívűl eszköz nélküli gyakorlatokat csinálnék. Diétás résznél teljesen elvesztem. Be is fektetek akármilyen ételre/fehérjére stb. Nagyon megköszönném a segítséget, mert nem bírom így elfogadni magam. Köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 28. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudni kene a nemedet es a korodat is,mert mas az idealis suly kortol es nemtol fuggoen
2017. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16/f
2017. dec. 28. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen Ab Generatorral is lehet fogyni, ha rendszeresen csinálod a gyakorlatokat. Aztán lehet fekvőtámaszozni, felüléseket csinálni, árnyékboxolni, húzodzkodni(ehhez kell egy húzodzkodó, de akár egy jó helyen lévő faág is megfelelő lehet), futni-kocogni.

Ami még hasznos szerintem az egy fitness tracker beszerzése, vannak pár ezertől pár tízezres árkategóriában, attól függ mennyit szánsz rá.

2017. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként nem vagy elhízva, BMI kalkulátor szerint ideális a súlyod.


[link]

2017. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!