Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok de nagy a...

Vékony vagyok de nagy a hasam. Miért?

Figyelt kérdés
170 cm/ 55 kg vagyok a lábaim nem vékonyak hanem inkább izmosak, de a hasam az nagyon nagy. De nem az a tipikus hájas has hanem mintha fel lennék puffadva (de nem hiszem hogy minden nap fel vagyok). Heti 5 edzésem van, és egészséges életmódot követek. Az étkezéseim 85% vegán. Szóval egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ez mitől lehet. Még reggel mikor semmit nem ettem akkor is ilyen. Esetleg ezen valami fogyókúra segíthet? Vagy valakinek valami tippje van?

2017. dec. 30. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem is ez van és én se tudom miért
2017. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Itt csak okoskodok fognak neked irni, mint ahogy nekem is csak okoskodok irtak:


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__903..

2017. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Jártál már orvosnál? Szerintem mindenképp menj el lehet valami problémád van.

Mennyi ideje tapasztalod ezt? Hány éves vagy?

2017. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és igazából annyira soha nem izgatott inkább szeptember óta kezdett el idegesíteni
2017. dec. 30. 23:32
 5/14 anonim válasza:

Nekem is hasonló, vannak ételek amiket nem bírok.

Alapjáraton is érzékeny a gyomrom, pl. Tejtermékektől, vagy a sok édességtől felpuffad lehet neked is ezektől van.

2017. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Édességet nem igen szoktam enni, max heti 1szer és tejterméket se szoktam nagyon fogyasztani
2017. dec. 31. 00:01
 7/14 anonim válasza:
zöldseg....gázosit puffaszt...ezert nagy a kerodzők gyomra....normalis
2017. dec. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az étrendeddel van probléma. Gabona, magvak, zöldség, hüvelyesek ezek mind puffasztanak. Nagyon vékony vagy, alig eszel valamit. Szóval a fogyókúrával mégis mit akarsz? Írd le a múlt heti menüdet pontosan, akkor talán meg tudjuk mondani, hogy hol a hiba.
2017. dec. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mutass róla képet! Szinti mindig az derül ki, hogy a kérdező eltúlozza a problémát, mivel annyira ráfókuszál.
2017. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kb egy napi étrendem ilyen

Reggeli: zabkása vagy gyümölcs turmix

Ebéd: ami a menzán van

Vacsora: valami főtt étel általában zöldség

2017. dec. 31. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!