Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném a hasam laposítani,...

Szeretném a hasam laposítani, picit még fogyni belőle! Ez így megfelelne?

Figyelt kérdés

Reggelire müzlit eszem,suliba általában vmi melegszendvicset viszek csirkemell sonkával és zöldséggel(frissen belerakva),vmint egy almát és csinálok egy kistányér salátát zöldésgből/gyümölcsből.Ennyit eszem 4ig.Ezután jön egy kis leves v vmi,ami ebédre volt,persze itt is ügyelek és estére vmi nagyon könnyű kaja.

Esténként vagy futok vagy biciklizem és még egy 30-45 perces torna.Ez így rendben van?Súlyommal nincs gond,nem fogyni akarok,mert mellből nem akarok fogyni meg amúgy is 162 cm vagyok és 52 kg.Csak a szeretném formálni az alakom

nyárra.



[link]


2010. jún. 3. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nos megsúgom neked amellett, h a futás tényleg nagyon szuper a melleket is fogyasztja, mert velem is így volt! Egyébként nekem is a hasammal volt problémám, mert súlyfeleslegem nincs futottam és ugróköteleztem és nagyon szép lett tőle a hasam és mellette mindent ettem még pörköltet is meg tésztát is bár mértékkel! Mondjuk a nassi ki volt lőve + vacsorázni se vacsoráztam!
2010. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

semmi esetre se hagyd, hogy abból a szép cicikből fogyj!


22F

2010. jún. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!