Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel ártok vagy nem?

Ezzel ártok vagy nem?

Figyelt kérdés
Próbálok egyre kevesebbet enni, feleannyit, mint eddig. Érzem, hogy menni fog egy kis fogyás(remélem, a későbbiekben nem csak kicsi:)), de rászoktam a napraforgó szemezgetésre. Ha nem is vacsorázok, de délután, este mindig előkerül a napraforgómag... Ezzel nem teszek tönkre semmi tervemet, ugye??
2010. jún. 3. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Áhh dehogy, végülis csak egy rakás olajat zabálsz meg, ami köztudottan segít fogyni.
2010. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem értem, hogy miért jó bunkónak lenni. Ezzel elégülsz ki, mert máshol nem kapod meg?


Szóval a szotyi nem túl diétás, de nagyon egészséges, ha mértékkel eszed (a minden nap szerintem túlzás, próbáld lecsökkenteni mondjuk heti 2-re, és alkalmanként fél maréknál többet ne egyél.). A diéta során a legfontosabb a változatosság, így mindenből kell enni.

2010. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló: ha nem tudsz valami értelmes segítséget írni, akkor minek koptatod a klaviatúrát??


második válaszoló: köszönöm a segítséget, igyekszem megfogadni a tanácsodat:)

2010. jún. 3. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
vacsorára fehérjét egyél. ha fogyni akarsz akkor napraforgómagot se nassolj, mert ha többet eszel belőle akkor hízlal (és általában nem két szemet eszenek az emberek)
2010. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
cseréld le a napraforgót tökmagra! szintén finom, és nem hizlal! sok sikert!
2010. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi, kipróbálom:)
2010. jún. 6. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!