Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyit hízott ünnepek alatt?

Ki mennyit hízott ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 09:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Szia! Én nem híztam,mert odafigyeltem mit és mennyit eszek,édességet egyáltalán nem ettem,és volt,hogy napi 500 kalóriánál nem ettem többet. Tudom,nem egészséges...és te,kérdező? :)
2018. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Szándékosan nagyon sokat ettem, napi többször, hogy hízzak, így sikerült 105-ről 107-re hízni 2 méteres magassággal.
2018. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Én a megszokott két kilóval lettem KÖNNYEBB - sosem hízok az ünnepek alatt.
2018. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Pont ma álltam rá a mérlegre, 60 dekával mutatott többet, mint a karácsony előtti napokban. Hiába imádom a töltött káposztát, kettőnél többet akkor sem tudok megenni, ha karácsony van... Inkább a sütik a gyengéim, ott kicsit figyeltem, hogy ne toljam kilószám, de nem is volt annyi féle és olyan mennyiségben.
2018. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Kb 6 kilót. Kaptam is érte az ívet. Már nekiálltam a diétának.
2018. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy én előtte fogyóztam egy hónapot, de egész decemberre félretettem. Most folytatom.
2018. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Majd pár nap múlva megtudom. Tegnap óta máris lement bő 1 kiló, holnapra is tuti lesz -1, de utána passz. Elég hatásos, ha huszadára esik a szénhidrátbevitel, sok vizet vesztek. Plusz baromira jólesik :D


De sosem hízom ilyenkor, nyilván most sem tettem. Bár ettem rendesen, így minimálisan lehetséges, de azt nem mutatja meg a mérleg.


Tegnap 4 kilóval mutatott többet, mint pár hete, de számolás nélkül is evidens, hogy nem hízhattam 1 kilót akkor sem, ha a genetikám spontán megváltozott és az anyagcserém nem gyorsul be túlevéskor. Igazán nem ettem jelentősen többet, mint máskor, a gyomrom ünnepekkor is csak olyan, mint máskor, ahogy a kalóriaigényem is. Ha többet is eszem egy nap, másnap általában kevesebbet, ez így normális, azt hiszem.

2018. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
97%

55,5 voltam ünnepek előtt és 55,4 vagyok most pedig telezabáltam magam mindenféle egészségtelennel

177cm/L

2018. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem hiztam egy grammot sem. Pedig minden nap volt süti, töltött káposzta, szaloncukor. De mivel egész nap nem csináltam semmit, csak annyit ettem ezekből, amennyi a fekvést fedezte. Talán 1500 kalória naponta.

167 cm 55 kg N 30

2018. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Semennyit sem mert csak 25 26an zabaltam,tobbin odafigyeltem rendesen.
2018. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!