Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van más is aki ilyen sokat...

Van más is aki ilyen sokat hízott ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon elszalad velem a ló, mostanság. December 21-én mértem magam utoljára és akkor 85 kg voltam, most az előbb ráálltam a mérlekre és 93 kilót mutat :( Tény, hogy rengeteget ettem az ünnepek alatt és közte is, gondoltam is hogy híztam, mert érzem, látom magamon, de ennyire nem számítottam.

Veletek is már előfordult ekkora hízás ilyen rövid idő alatt?



2018. jan. 1. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

53 kg voltam,most 54.8🙄

De ugy is lefogyok,mert a het koznen nincs ugyse idom annyit enni

2018. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Velem nem, én fogytam egy kilót. Egyedül tegnap és ma ettem nem diétásan mivel ittam alkholt is és valamiért úgy érzem ilyenkor szükségem van több ételre és cukorra. Amúgy végig mértékkel ettem ünnepek alatt és holnaptól folytatódik a diéta ,sport.

Ha így jártál fel a fejjel.

2018. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
10 nap alatt 8 kiló?Ezek szerint egész nap feküdtél és ettél.Mire számítottál?Nagyon durva ennyit hízni ilyen kevés idő alatt,én amikor tömegeltem tudtam hízni hetente egy kilót.Ha halálba akarod enni magad akkor jó úton haladsz.Nem vagyok doki de ez rohadt nagy sokk lehet most a szervezetednek főleg a szivednek.Lehet sokat és finomat enni de mozogni kell mellé.
2018. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván nem hízott 8 kilót, hacsak nem volt képes 9000 kcal közelében enni minden egyes nap. Én is több vagyok, de ez jobbára víz és salakanyag, mivel nem ettem sokezer kcalt.

(Az más kérdés, hogy 1 kiló felszedéséhez is sok hónap kell nekem, de más sem tud energiát gyártani a semmiből, 1 kiló zsírhoz bizony kell 7000 kcal plusz).

2018. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 kg-ot, de ez is letargiába ejt, nekem ez kényes téma. 65 voltam, most 68 vagyok, és full depressziós miatta. De fel is vagyok puffadva rendesen még mindig. Velem tényleg elszaladt a ló, mert egyébként odafigyelek az étkezésemre. Nem fogyókúráztam, de alapjáraton nem eszek össze minden szart, és cukros üdítőt egyáltalán nem iszom. De a sütemény meg a magyaros kaják most nagyob megszaladtak :S
2018. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Szénhidrátosabb ünnepi evéskor nem kell csodálkozni pár kiló pluszon, ahhoz még kalóriatöbblet sem kell. Nekem 2 kiló már attól feljön 2 nap alatt, ha napi 150 gramm szénhidrátot eszem s előtte a töredékét vittem be. S azért más ideiglenes dolgok is vannak. Felesleges rögtön evészet után nézni, nem informatív (azért én is ráálltam a mérlegre, de én helyiértéken tudom kezelni a dolgot s nem akadok ki, amíg nem telik el pár nap).
2018. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!