Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen dvd-t ajánlotok? Vagy...

Milyen dvd-t ajánlotok? Vagy milyen tornát?

Figyelt kérdés

160 magas vagyok 51 kg,fogyni nem szeretnék,csak picit formásodni,izmosodni.És hogy kell ezekre a dvdkre tornázni,minden alkalommal az egészet végig kell csinálni?

Ti hogy csináljátok?


2010. jún. 4. 12:02
 1/5 clint ***** válasza:
minden alkalommal az egészet és minden nap... De ismerek olyant aki hízott a norbi dvdtől... Inkább az étrenden múlik, a mozgás mindegy milyen...
2010. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Zumbázz :)
2010. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ugyanezekkel a parákkal kezdtem el a dolgokat mint most te:-))

Ennek jó 1,5 éve.Akkor kis ütemben majd egyre jobban elkezdtem Réka dvd-ire tornázni+ futni.Nagyon szép combom és fenekem lett sőt..a hasfalam jóformán kockás:-))

Szóval hajrá!!!

Te is egy szépen formálható anyaggal indulsz:-)))

Sok sikert!!

Ja és ne félj a súlyoktól!!!!

2010. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Megkérdezhetem ,hogy Rubint Réka melyik dvd-jére tornázol?

2010. jún. 5. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik tornája jó, én az Add önmagad 2re tornáztam néha néha. Amúgy nem muszáj végigcsinálni, eleinte lehet nem si tudod majd, de fejlődni fogsz. Vannak 20 perces videói és sztem azok is elérik jócskán a hatásukat.
2010. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!