Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, tiszta ideg vagyok...

Segítség, tiszta ideg vagyok és folyamatosan zabálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak van és nem nagyon akarnak sikerülni a vizsgák... Ami miatt tiszta ideg vagyok és folyamatosan úg érzem, hogy éhes vagyok és csak eszek! Nem akarok meghízni emiatt, mivel terelhetném el a gondolataimat?

Vagy mit egyek, ami laktató, eltelít de kevés benne a kalória?


2010. jún. 4. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rágj almát, répát, egyél salátát, karalábét. Vagy pufassztott rizst. Abból aztán hányásig eheted magad, mert nem hízlal.
2010. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat, így a vizsga is megy, és enni sem fogsz. Amúgy ne edd hányásig magad! Nincs igaza, mert ha sokat eszel belőle, akkor épp úgy hízlal mint bármi más!
2010. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és volt a tv-ben hogy 20 óra mire egy kaját rendesen megemészt a gyomrod.
2010. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És miért nem tudják a fiúk megmondani eggyértelműen, hogy nem kellesz és hagyjál békén???
2010. jún. 4. 15:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Te ezt biztos ide akartad írni?
2010. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem zabálnál, ha innál eleget és lenne elég szénhidrát az étrendedben...ráadásul, ha mindezek mellé sportolnál kicsit, még az agyad is jobban fogna
2010. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

17:03 nem ide xD


Egyébként tényleg nem eszek elég szénhidrátot, úgy napi 7-800 kalória a maximumom. (Ennek ellenére nem vagyok vékony, sőt)

Meg talán sportolhatnék többet is, valóban.

2010. jún. 4. 17:19
 8/16 anonim ***** válasza:
napi 7-800 kcal a max kajád és alig eszel szénhidrátot, és csodálkozol, hogy a szervezeted enne, mert életben akar maradni????? :-o
2010. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg... van amikor így tartom az étrendemet és simán megy... Most ez azért van mert ideges vagyok és stressz miatt eszek... Valami vitamin vagy idegnyugtató esetleg?
2010. jún. 4. 17:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban érdeklődj homeopátiás nyugattók után, szedj MagneB6-ot esetleg, de kevés kalóriás étrend azt eredményezni, hogy a testedet becsapod, hogy éhezel, emiatt raktározni kezd és persze hogy nem fogysz egy dekát se. Inkább egyél többször kevesebbet. Párolt csirke, rizs, rengeteg zöldség nyersen vagy főve, párolva de egy kevés szénhidrát is kell, mert igényli a szervezeted.
2010. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!