Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, tiszta ideg vagyok...

Segítség, tiszta ideg vagyok és folyamatosan zabálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak van és nem nagyon akarnak sikerülni a vizsgák... Ami miatt tiszta ideg vagyok és folyamatosan úg érzem, hogy éhes vagyok és csak eszek! Nem akarok meghízni emiatt, mivel terelhetném el a gondolataimat?

Vagy mit egyek, ami laktató, eltelít de kevés benne a kalória?


2010. jún. 4. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egészségtelen az ilyen kevés kalória...amúgy meg, ha ennél, ideges se lennél + a tanulás is jobban menne, mert kapna glükózt valamiből az agyad, jobban mennének a vizsgák és kevésbé streszelnél...
2010. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hát vagy megforditva az egészet: tanulj egész nap,attól elterelődik a gondolatod az evésről és a vizsgáid is sikerülni fognak és akkor stresszes sem leszel :D.

én vizsgaidőszakban épphogy nem bírok enni.ma már vagy 5kávét megittam,meg ettem vagy két joghurtot:S.remek. ebből csak azt akartam kihozni hogyha nekem tele a pocim akkor nem is tudok tanulni,szóval napközben csak joghurtokat meg turmixokat eszek-iszok amikor meg abbahgyom a tanulást akkor egy salátát.:).meg este megyek el futni v akármit.:)

sok siker.esetleg próbáld meg te is az ilyen "folyékony" napokat.:)

2010. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

pont, hogy nem kell megfordítani


nem eszik eleget ergo nem jut elég tápanyaghoz a szervezete, kevés glükóz jut arra, hogy az agyi folyamatok jól menjenek, vagyis nem tud koncentrálni, nem megy a tanulás, nem sikerülnek a vizsgák


de biztassa csak mindenki, hogy jó dolog koplalni :S

2010. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jajj,én is ugyanígy vagyok,csak más miatt vagyok ideges...ráadásul mindig délután jön rám az ehetnék és olyankor mindent eszek Jó lenne rá valami ellenszer! :(
2010. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves előző, talán ha visszaolvasnál...
2010. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de koncentrálni a tanulásra mindig is nehezen ment :(

Szóval nem újdonság!

2010. jún. 4. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!