Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai kajám?...

Milyen volt a mai kajám? Szerintetek kb hány kalória volt, hány g ch és hány g fehérje? Kb én is számoltam, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!

Figyelt kérdés

Fogyókúrázni próbálok egyébként.Nő vagyok,az alapanyagcserém 1500 kalória,nem élek fizikailag túl aktív életet sajnos.

Tehát a mai kajám:-1 normál mélytányérnyi lencsefőzelék,1 db sült debreceni kolbásszal (az 8 dkg volt)

-10 dkg-s ananászos,sajtos csirkemell (sajnos sajt alig volt rajta,az ananász pedig nagyon vékony szelet volt),5 dkg rizzsel,egy kis kevert salátával

-2 db reform almás muffin

itt van róla kép,hogy mekkora volt egy,sajnos nem volt lehetőségem lemérni

kép a muffinról: [link]


[link]


2018. jan. 8. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem vagytok képesek beírni egy kalóriaszámláló oldalra, miért más dolgozzon helyettetek?


egy mélytányér főzelék 400g azaz 450 kcal

80 g debreceni : 230 kcal

50g rizs 65 kcal

ananászos csirkemell 135 kcal


saláta tök relatív mert nem írtad le mi olt benne.

a muffin szintén, mert egy képről nem tudom megmondani mi van benne. De két muffin általában megvan 3-400 kcal.


Mindenesetre az 1500 alatt vagy, csak az összetétele elég ratyi az étrendednek. Miért nem eszel zöldségeket, gyümölcsöket?

2018. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
Jó ez, legalább nem sanyargatod magad mindenféle madáreledelekkel, meg teljes kiőrlésű hülyeségekkel. Próbálj mozogni bármilyen formában, az jót tesz. Csak így tovább.
2018. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!