Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlotok, ha...

Milyen diétát ajánlotok, ha csak 2 kilót kell leadnom?

Figyelt kérdés
Most vásároltam be, minden árun megnéztem a kalóriatartalmat. Ma még nem ettem, mert nem volt időm, és most egy sajtkrémes paradicsomos zsemlét majszolgatok. Vettem puffasztott rizst, rostos joghurtot, és teát is. Egy kiló zöldalmát, és egy csomó paradicsomot. Innivalónak két doboz 100%-os paradicsomlé, és egy üveg szénsavmentes ásványvíz. Szerintetek ezzel mennyit lehet fogyni, és mennyi idő alatt? Természetesen minden mást tápanyagot is eszem, pl. mirelit kínai húsos salátát. Szerintetek?
2010. jún. 4. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél rendesen, nem este 6 kor kell a nap folyamán először enni + irány a park, mehetsz futni
2010. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rostos joghurt? Az mi?
2010. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a fogyókúra marhaság a kalória számolgatást is önjelölt guruk találták ki...lényeg, hogy egyél napi háromszor, rendesen, este 6-7 után max gyümölcsöt/zöldséget és sportolj heti hatszor. a mérleget nézni meg felesleges szerintem...
2010. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Activia joghurt mézzel és rostokkal :D
2010. jún. 4. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
...meg 4 evőkanál cukorral...
2010. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A rostos Activia hashajtó hatású :D
2010. jún. 4. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:

hashajtó...persze


inkább egyél helyette natúr joghurtot, és a bolti "100%"os paradicsomlevet is cseréld le vízre vagy max cukor nélküli házi készítésűre. ja és napi 5-6x egyél, és este 6kor már ne zsemlét majszolgassál

2010. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!