Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belsőcombból hogy lehet...

Belsőcombból hogy lehet legjobban fogyni?

Figyelt kérdés

Anorexias voltam es sajnos mikor visszahiztam mar összeért a combom azelott soha sem.

Anorexiám előtt soha es utana meg egy jo darabig megint nem.

Most viszont összeér... :/

Dagadtnak vagy kövérnek nem neveznem magam de megis azert zavar.

Melyik sport a legjobb rá?

Esetleg a futás?

Vagy milyen gyakorlatokat csinaljak?



2018. jan. 11. 07:04
 1/9 Billinger Natika válasza:
0%

A futás nem árt :D

Még tudok hozzá ajánlani oár tippet/ segítséget

Az sem árt ha az edzőterembe mész futópadozni vagy biciklizni.

Youtubról tudsz nézni fogyós videókat is.

Remélem segítettem :)

2018. jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én ugy szoktam a belsőcombomat edzeni hogy egy puhább labdát a térdeim közé veszek és rászoritok teljes erőből 20 mp-ig majd 8mp pihenő és ismétlem legalabb 5x ismételd meg. Amugy a guggolások is nagyon hasznosak az a lényeg hogy azokat variálni kell mert a különböző fajtái máshol edzenek. Pl belső combra én terpesz guggolást csinálok ,ezen az oldalon szumó guggolásnak írja.és hát ezek azért is jók, mert a fenekedet is edzi. [link]
2018. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudsz csak belső combból fogyni.Diétázz,végezz súlyzós edzést ,esetleg kardiózz és majd meglátod.Genetikának is nagy szerepe van.
2018. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Mint azt minden nap elmondjuk, nincs helyi fogyás. Bármely porcikádról úgy tudsz fogyni, hogy fogyókúrázol. Ez frissen gyógyult anorexiásként nem javasolt neked, talán nincs is szükséged rá. Az erősítő gyakorlatok az izmok fejlesztésére, erősítésére jók.
2018. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindenhonnan kell fogynod, nem sokat valószínűleg, kb 2-3 kg már szuper eredmény. De ezt most ne korlátolt módon kezd el. Javaslom, youtube-on keress fitness-modell pl. Kiss Virág stb. Étrend és edzés videókat. Ahhoz, hogy szebbek legyenek a lábaid rengeteget kell edzeni és! fehérje-gazdagon kell táplálkoznod.

Ha éhezésbe kezdenél totál lötyi leszel egy idő után.

2018. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Fogynod biztos nem kell. Próbáld ki Rubint Réka comb edzéseit. Nagyon szépen formál. És vannak olyan gyakorlatok benne amelyek kimondottan belső combra mennek.
2018. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Zavar, hogy összeér a belső combod? Ilyen a gyárilag összerakott alakod.

Ezt fogadd el. Pláne, ha nem vagy dagadt, akkor ilyen az alakod, oszt jónapot.

Sportolni amúgy sem fogsz, mert ahhoz kitartás kell vagy tíz-húsz éven át..és akkor is össze fog érni a combod

2018. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Levágod a felesleget valami éles szerszámmal... nincs olyan, hogy tudatosan valamelyik testrészedről fogysz, csak a rendszer egészében lehetséges.
2018. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
NINCS HELYI FOGYAS
2018. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!