Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 136kg vagyok 192cm magassággal...

136kg vagyok 192cm magassággal. Hogyan fogyhatnék vagy 30kg-ot? Tippek? Ötletek? Bevált módszerek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szenhidrat minimumra csokkentese es minden nap 30-40 tempos gyaloglas, v kerekpar.
2018. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kaloriabazis.hu segitsegevel alakits egy etrendet + mozogj mindennap legalabb fel orat
2018. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Deinkabb 40et kene fogyni,l
2018. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Korlátozd a napi kalóriafogyasztást! Ilyen méretekkel a napi 2000 kalória is fogyást fog eredményezni. Az elején gyorsan le fog menni néhány kiló, utána viszont havi 2-3 kg fogyas lenne a jó ütem.
2018. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Azokat a rossz szokásokat és dolgokat kellene kiiktatni amitől meghíztál. Pl nasi, csipsz, esti nagy lakomák. És a mozgást bevezetni fokozatosan.
2018. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kor, nem?
2018. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Küzdő sport , kemény saját testsúlyos edzés , úszás . Sok víz , citrom , méz , narancs , ezek megadják a lényeget és nem leszel éhes a többletre . Sok nyers rost és kókuszreszelék beindítja az anyagcserét . Fokozatosan csináld és először 10 kg-ot tűzz ki minuszba aztán tovább . Nyáron melegbe úgysincs nagy étvágy .
2018. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TigerCat-hu válasza:
100%

Áprilisban váltottam életmódot, azóta 8 hónap alatt 20 kg-ot fogytam.


Kaja:

Elhagytam a szénhidrátot és a cukrot. Kenyér, krumpli, rizs, tészta, cukor, csoki, édesség, stb. mind felejtős. Reggelire sonka, felvágott, ebédre hús + zöldségköret ahogy épp kívánom, délután mogyoró, mandula, dió, vacsora saláta sonkával, sajttal, tojással de mehet olajos hallal is. Ilyenkor a sok zöld saláta és az olivaolaj nagyon sokat segít... Kávét iszom, de cukorhelyettesítővel (Dia-Wellness cukorhelyettesítő, eritritol és sztívia alapú). Gyümölcs inkább csak délelőtt, esetleg kora délután zöld alma. Sosem éhezem, gyakran eszem, de sokkal kevesebbet mint régen. Nem is olyan fontos az étel, mint régen. Vagyis fontos, de kevesebb hangsúlyt fektetek az étkezésekre és hogy mit eszem.


Mozgás:

Gyalogolni kezdtem, mert futni nem tudtam a súlyommal. Minden nap, esténként mentem. Eleinte 1-1 órákat és 4-5 km-t, majd belejöttem, 1,5-2 órára emeltem 10 km távval. Idővel 12-15 km lett az átlag, de néha mentem 20 km fölé is, úgy megkedveltem ezt a fajta mozgást. November óta edzőterembe járok, minden nap futok, vagy evezek. Egyelőre ennyi, de lassan súlyzós edzést is kellene végeznem, hogy ne csak fogyjak, hanem erősödjek is.


Azóta a teljes ruhatáram elajándékoztam, 6-számmal kisebb nadrágokat (40-34), 3-számmal kisebb pólókat (XXL-L) hordok, szóval látványos az eredmény. Ahogy fogytam, úgy rendeltem a neten a kisebb gagyi, pólókat vettem a "céundás", nadrágokat, pulóvereket, hogy ne lógjon minden, de ne kerüljön egy vagyonba a ruhatáram. Tegnapelőtt rendeltem 10 db L-es pólót, darabonként pár száz forintért, de tavasszal már normálisabb, minőségi darabokat is veszek majd.


Nem fogyózom, hanem életmódot váltottam.


Összességében nem volt nehéz, de kitartás kellett, amikor nem láttam az eredményt, vagy buliban mindenki tortát zabált az orrom előtt, esetleg a többiek hamburgert ettek sült krumplival. Egyébként megszokható és a környezetem is elfogadta, nem akartak tömni, vagy csak szívatni, mert látták, hogy komolyan csinálom.


Nagymamám főztjét nagyon szeretem, de ő is figyel, hogy olyan étellel várjon, amit megehetek. Pl. húsleves tészta nélkül, vagy rántott csirkemell friss salátával, kocsonya, halászlé kenyér nélkül, stb. És persze nem süt halomba süteményeket és nem rakja ki az asztalra az orrom elé, hogy " Egyél csak pici unokám!"... Ő is elfogadta és igyekszik segíteni.


A kaja sokkal fontosabb mint a mozgás, de a legjobb, ha mindkettőt bevezeted az életedbe. Mármint a rendszeres mozgást és hogy mit eszel.


Egy évet tűztem ki, hogy szép lassan lefogyok kb. 30 kg-ot, de lehet, hogy másfél is lesz, mert nagyon lassan haladok. Azonban így az egészségemnek sem árt a hirtelen fogyás, nem nyúlt meg a bőröm, nincs jojó effektus, stabilan tartom amit leadtam, mivel nem fogyózom, hanem másként élek.


183 cm magas vagyok, 125 kg voltam, most 95 kg vagyok, de 85 kg a cél. Szeretnék férfiasabb testet és jól akarom érezni magam a bőrömben.


Nagyjából ennyi, remélem segítettem...

2018. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TigerCat-hu válasza:
Bocs, elírtam, 115 kg voltam, így 20 kg azóta.
2018. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Személyes tapasztalatból tudom ajánlani a Regenort és az ahhoz való étrend váltást, igaz a termék 10e Ft/hónap de garantált hatást biztosít. Nincs bőrnyúlás meg a többi hasonló negatív tényező ami a sok fogyással szokott járni!!! Én nagyon nehezen tudok fogyni és sok dolgot kipróbáltam, de csak ez volt sikeres én 25 kilónál járok és rendesen étkezek nincs koplalás és rémes kaják.
2018. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!