Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van online ingyenes tanácsadás...

Van online ingyenes tanácsadás fogyókúra ügyben ami hihető?

Figyelt kérdés
Nincs arra pénzem hogy személyi edzőm vagy ilyesmim legyen, de nem igazán igazodok ki azokban a fogyókúrákban amik az interneten vannak, na meg nekem személyre szabott kell, mert nem is nagyon fogyni csak formálni akarom a testem + szívbeteg is vagyok...
2018. jan. 12. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Prezentálom: ne zabálj sokat és sportolj!
2018. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fogyni, akkor nincs szükséged fogyókúrás tanácsra.
2018. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha valamiért lehet pénzt kapni, akkor ki az a hülye, aki ingyért osztogatja ???
2018. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Megint összegyűlt a GyK idióta fele...

1. Nem zabálok sokat, és nem mindegy mit sportolok, mint mondtam, szívbeteg vagyok...-.-

2. Jó, akkor nem fogyókúra hanem nem tudom mi. Te tudod mi a jó szó rá? Ahelyett hogy okoskodsz, kijavíthattál volna, ha már én nem tudom mi a jó szó rá.

3. Mert vannak jószívű emberek is a világon akik nem pénzt akarnak kicsalni az emberből? :D Talán. Ezért kérdeztem.

2018. jan. 12. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt másokat ekézel tanulj meg kérdést feltenni. Fogyókúra, mi?


Azt mi mégis honnan tudjuk, hogy a szívbetegségeddel milyen sportokat szabad végezned?

2018. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokaknak segítek, a bunkóknak nem.
2018. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1. Kérdést feltenni azért szoktak az emberek mert valamit nem tudnak. Én pl. nem tudom minek hívják azt amit én akarok. Tanulj meg válaszolni egy kérdésre vagy ne válaszolj.

2. Bunkó csak azután voltam hogy okoskodni kezdtél, szóval nincs értelme annak amit írsz, hogy bunkóknak nem segítesz....Különben meg akkor te se írj...-.-"

2018. jan. 12. 21:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy kis illemtan INGYEN. Ha valaki rávilágít, hogy hülyeséget kérdezel, két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy leidiótázod, és akkor úgy jársz, mint most. A másik a célravezető megoldás: "bocs, lehet, hogy hülyén fogalmaztam, mit tanácsolsz".
2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem a teledokdor.hu, itt nem fogja tudni senki, hogy neked pontosan milyen szívbetegséged van, szóval azt se tudjuk, mit sportolhatsz.


A szó, amit keresel az a diéta, amit tévesen (csak) a fogyókúrára használnak, pedig étrendet jelent.


Te a "tested akarod formálni", magyarul tömeget akarsz növelni. Beírod a Google-be, hogy tömegnövelő étrend, és szépen kiszámolgatod, hogy neked miből mennyi kell. Eligazodni nem nehéz, sokan megbírkóznak vele. 😎 Csak ne a kiskegyedes meg nőklapjás cikkeket nézd!👍

2018. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy jártál, hogy elcsesztél egy csomó időt, felhúztad magad, és nem kaptál választ. :-)
2018. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!