Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minek van anyagcsere gyorsító...

Minek van anyagcsere gyorsító hatása?

Figyelt kérdés
A grapefruitról már hallottam. Tudnátok még ilyeneket mondani? Bármi...
2010. jún. 5. 06:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bár nem a legegészségesebb megoldás, és nem is emiatt iszom, de hirtelen az energiaital ugrott be :)
2010. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%
a hashajtóknak. tényleg, én a laxbenét ajánlom
2010. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A hashajtó technikailag nem anyagcsere gyorsító hatású, székrekedésre szabad csak használni, túl sokáig szedve csak káros lesz.

Szedésekor sok vizet és sót (elsősorban nátrium-kloridot) veszítesz, emiatt a vesédben a szervezeted (ellensúlyozandó a sóvesztést) a nátriumürítést megakadályozza és következményesen káliumot veszítesz, minek következtében a bélrendszer tónusa csökken, magyarul renyhe bélműködést okoz és egész életen át tartó emésztési zavarokat.

Ha fogyni szeretnél: sport (biztos unalmas sablon, de így van) és rendes étrend, semmi fogyókúrás szarság, az a szervezetet csak vésztartalékoló üzemmódba kapcsolja.

2010. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok, normális a súlyom. Csak egyre ritkábban wc-zek. Van hogy 3-4 napig se. A grapefruitot próbáltam, minden nap megettem 1-2-őt az segített. De gyanítom már megszokta a szervezetem, mert pár hete megint 3-4 napont kell wc-re mennem.
2010. jún. 5. 14:21
 5/18 anonim ***** válasza:
Kefír, joghurt, mégpedig sok. Értem ezt úgy, hogy iktass be egy kefírnapot első körben (2 litert min. igyál meg, mást aznap ne), az meghajt, és a későbbiekben is fogyassz annyit, amennyi jólesik. Tuti siker.
2010. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A capsicum-nak,azaz a chilli paprikában lévő anyagnak elvileg van anyagcsere fokozó hatása,és sztem az acai berry thinnek és a Metabol-nak,ill az ezekhez hasonló táplálékkiegészítőknek is.de ha nem akarsz ilyesmit szedni,a probiotikum segíthet,és a sok joghurt vagy kefir.
2011. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és sztem a paradicsom is nagyon jótékony.
2011. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg az almaecet:)
2011. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Káposztának,jobban talán a savanyu káposztának,-levének.

Savanyu befötteknek ,-levének.Meg a szenna teának,kutyabenge teának,kamilla teának.Meleg víznek éhgyomorra.Fahéjas,mézes langyos víznek.

2011. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a tejes kávé jött be. Reggel megiszom, van hatása....
2011. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!