Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Skinny fat vagyok. Régebben...

Skinny fat vagyok. Régebben formás voltam, de most nem vagyok elégedett magammal, pedig olyan sok minden nem változott. Hogyan legyek újra formás?

Figyelt kérdés

A hasamra is nem tudom hogy kerültek oda a hurkák, meg mikor, de nagyon zavarnak. A lában is hájas. Soha nem ettem sokat. 165 cm 58 kg vagyok, 20 éves lány. Napi 1300-1700 kcalt eszek szerintem egész életemben... Heti 3-4 alkalommal kardiózom (ugrókötél) és minden reggel 3 szett hasprés, fekvőtámasz, guggolás.

Nem eszem szemét kaját. Reggelire magvas kenyér joghurttal, csirkemell sonkával, uborkával , délben rizs és csirkemell, 4-kor virsli és tojás, vacsorára vagy megint főtt kaja, vagy egy kis magvas kenyér.

Min kellene még változtatnom?


2018. jan. 16. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Napi 1200 kalóriát egyél, és fogyni fogsz. De ne "szerintem" módon, hanem mérd ki pontosan!
2018. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha skinny fat vagy izmot fejlessz. Akkor majd formásabb leszel, az a kis "háj" pedig lemegy tőle.
2018. jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha skinnyfat vagy, felejtsd el a kardiót, mert attól csak rosszabb lesz. Ha feszesebb akarsz lenni, ahhoz izmot kell építened, amihez súlyokkal kell edzened. Mehetsz konditerembe is, de otthonra is vannak tökjó sajátsúlyos erősítő programok, pl. a BBG elég ismert, lányok szokták szeretni. A fekvőtámasz, hasprés, guggolás jó lesz, de csinálj emellett mást is és vigyél bele egy kis rendszert. Heti 3-4 alkalom 30-60 perces edzés jó már.


A kaja valószínűleg rendben van a leírásod alapján, legalábbis összetételre igen. Lődd be, hogy neked mennyi kalórira van szükséged a súlyod szintentartáshoz, és egyél az alatt egy picivel, emellett figyelj a fehérjebevitelre.

2018. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!