Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel szerintetek jól lehet...

Ezzel szerintetek jól lehet formálódni?

Figyelt kérdés
Heti 2x30 perc futás terepen, mellette 3x40 perc saját testsúlyos, erősítő edzés. Ezzel lehet szépen formálódni már? Persze tudom, hogy az étrend nagyon mérvadó, de dirket nem tértem most ki rá konkrétan, nézzük úgy, hogy egy jól összerakott, deficites, de fehérje gazdag, sok zöldséggel kiegészített étrend. Fogyni szeretnék, de nem akarok löttyedt lenni, hanem tónusos, izmos, egészséges alak lenne a cél, ez elég mozgás hozzá, kiegészíteni egy jó étrendet?
2018. jan. 17. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A saját testsúlyos edzés szuper, de a futás izmot bont, mintsem épít :) Nem tudom mi a célod, formálodni lehet persze, de ha izmot szeretnél építeni, hanyagold a futást.

2018. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól lehet.
2018. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék fogyni is, emiatt gondoltam beleépítem a futást is az edzésbe, mint kardió jellegű mozgásforma, de gondoltam az izom bontó hatását ellensúlyozza majd az erősítő edzés.
2018. jan. 17. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Heti 2x30 perc nem fog izmot bontani.
2018. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ennyi futásnál igazán nem kell félni, hogy izmot bont...

Jól hangzik, amit írsz, kérdező, sok sikert!

2018. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!