Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap kalóriadeficitbe...

Ha minden nap kalóriadeficitben vagyok vagy minimum minden másnap, akkor hogy lehet, hogy a fogyókúra első 3 hetében még semmi változás nincs?!

Figyelt kérdés
67 kg körül vagyok.Ha netán nem is voltam minden nap kalóriadeficitben,akkor is minimum tartottam a súlyom,a többi nap miatt meg persze fogynom kellett volna már.Mi lehet a gond?1500 az alapanyagcserém,és olyan 1400-1900 között szoktam enni,olyan 130-190 g ch-val.Segítsetek légyszi,időre kell elérnem minél több fogyást,amennyi csak lehetséges,mert nagyon feszül rajtam egy ruha,amit egy alkalomra kell felvennem pár hét múlva.
2018. jan. 20. 05:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát egyszerű, próbálj meg minden nap deficitbe lenni. 120-130 gramm ch felé eleve ne menj. 1200 kalóriát egyél naponta, az alapanyagcseréd 80%-át. Valamint iktass be 4-5 alkalommal mozgást.
2018. jan. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
A cukrot és a fehér lisztet remélem kiiktattad az étrendedből. Ha nem, akkor megvan a válasz :)
2018. jan. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kiiktattam persze.Nem fehér lisztből készült terméket is alig eszem.

Viszont éhen is halnék napi 1200 kalóriával.Olyan éhes vagyok,csak annyit eszek,hogy még hányingerem is van.

2018. jan. 20. 06:09
 4/17 A kérdező kommentje:
*Olyan éhes vagyok,ha csak annyit eszek,hogy még hányingerem is van.Hiába iszok sok vizet,nem használ.Sőt,még a króm tabletta sem.
2018. jan. 20. 06:10
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Kicsi a kalóriadeficited (1900-as napok nem férnek bele, 1600-at tartanod kellene). Bár elvileg a makrók fogyás szempontjából nemigen számítanak, nekem ez a CH nagyon soknak tűnik.

Valószínűleg alábecsülöd a bevitt kalóriát, így a deficit még annál is kisebb lehet a valóságban, mint gondolod.

Ciklusod szerint a szervezeted tarthat vissza némi vizet, bár nem hiszem, hogy ez jelentős.

Elvileg azt mondanám, egyél kevesebbet és csökkentsd a CH-t, a így is rosszul vagy, inkább ne sanyargasd magad!

Miket eszel egy-egy nap?

2018. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Pedig egyértelmű, ha nem fogysz, akkor relatív túl sokat eszel.
2018. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Írd le tételesen mit ettél, ittál, mennyit mozogtál pl az elmúlt 2-3 napban. Abból nagy eséllyel kiderül, hol a hiba.
2018. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közeleg a menstruációd. Ilyenkor vízvisszatartás miatt nő a testsúly. Mindig a ciklus azonos részén lévő értékeket hasonlítsd össze, például a vérzés elmúlása után lévőket. Ha egy hónap alatt sem lesz mérhető a fogyás, akkor nem vagy kalóriaminuszban.
2018. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, kicsi a deficited s ha fogysz is, azt elfedi a természetes súlyingadozás (ami főleg vizet jelent).


Persze lehet, hogy nem tudod az alapanyagcserédet (csak kitapasztalni lehet, kiszámolni nem) s kevesebbet igényelsz.


Ha nem, teljesen jó az 1400-1900, ekkora súlyhoz én is ennyit eszem (kivéve, amikor többet), DE én nem akarok minél gyorsabban fogyni (jó lenne nekem egész lassan is, de az se könnyű, ha az ember nem tud keveset enni) s pláne nem időre. Akkor azért szigorúbban kéne venni, ha nem is a kalória csökkentésével, de sok mozgással.

2018. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként bármivel fogysz, ha deficit van, nincsenek misztikus akadályozó vagy garantáló ételek ám. Az egészség, jóllakottság miatt érdemes jó étrendet tartani.
2018. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!