Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nasikat, egészségtelen kajákat...

Nasikat, egészségtelen kajákat mikre cseréljem le?

Figyelt kérdés
Mert sokan azt válaszolják, hogy "egészséges táplálkozással" lemennek a kilók(plusz sport,tudom), de csak nagyon kevesen írják le, hogy mit értenek alatta. Például milyen lisztet használnak, vaagy a nasit mivel helyettesítik..Szóval valaki, akinek van ebbe tapasztalata, leírná, hogy mit mire cseréljünk le, hogy az ne legyen hízlaló?

2018. jan. 20. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak az hízlal, ami meghaladja a napi szükségletedet. Ha mértékkel fogyasztod, akkor a csokitorta sem hízlal.

De egyébként sima lisztet tk liszt vagy zabpehelyliszt, zab/búzakorpa.

Nasikat gyümölcs, magvak válthatják fel, vagy édesítőszeres zabpelyhes házisüti.

Nesquick helyett cukortalan aszalt gyümölcsös müzli az egészséges változat, vagy a zabpehely.

Puding helyett kefir, natur joghurt. Mittudom.

De én nem csináltam ilyesmit, csak 1xűen figyeltem a mennyiségekre.

2018. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell lecserelni egyel nyugidtam. Fussal egyket km aztan le adod
2018. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell lecserélni a nasit, hanem nem kell nasizni. Időnként egy csoki, süti belefér, de nem egy táblacsoki, meg nem egy tálcasüti. Csak egy-egy db.

Lisztet sem kell lecserélni és semmi mást sem. Nem kell sokat enni.

2018. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem sem kell lemondani a nasiról, csak tudni kell mértéket tartani.Pl ha éhes vagy ne csokival lakj jól :)Amúgy az egészséges táplálkozás terén a zabkása(otthon készített)az jó,aztán a barna liszt. Nasinak meg egy yoghurt vagy gyümölcsök meg ilyenek :)
2018. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nasik:

Fél uborka, karikára vágva, citromlé, só bors.

Natúr joghurt fűszeresen, mártogatónak, szárzeller, paprikacsíkok.

Savanyúkáposzta

Natúr joghurt, steviával, fahéjjal

Alma lereszelve, fahéjjal megszórva

Én lisztet semmihez nem használok, mit szeretnél enni, ami liszttel készül?

2018. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Egészséges étrenddel se fogysz le, ha túl sokat eszel (bár ha jó az étrend, akkor nehezebb túlenni. de a jó étrend nem azt jelenti, hogy egyszerűen egészséges. mások egészséges étrendjén túlenném magam, amennyiben sok a szénhidrát benne, mert az engem nem laktat. ez egyéni) s akármilyen étrenddel lefogysz, ha elég keveset eszel. Persze az egészséged s egyebek miatt az egészséges étrendet ajánlom, de én sem tudhatom, neked mi az, pláne fogyáshoz mi alkalmas... Van pár általános dolog, kerüld a feldolgozott ételeket, a cukrokat (nem a gyümölcsre gondolunk itt), de utána... Nem vagyunk egyformák, más esik jól az egyik embernek, mint a másiknak.


Lisztet alapvetően nem használok, pont. Max. néha maglisztet és olajos magvat s az állag, íz miatt némi keményítőt is, de az nekem tökmindegy, mi, főleg, mert ez az egész minimális. Alapból lisztmentes ételeket eszem és kész.

Nasi? Azt nasizom, amit rég, olajos magvak, sütik, édes krémek, csokik, gyümölcsök... Cukor- és jobbára lisztmentesen, házi készítésű ételeket eszem ilyenkor is.


Igazából nincs olyan, hogy hizlaló étel. Van, ami megdobja az inzulinszintet, de ettől még lehet fogyni. Csak a kalóriatöbblet hizlal. Van, aki a leggyorsabb szénhidráttal prímán fél napra jóllakik, annak kevésbé kavar be a fogyásába, mint aki hamar éhes lesz tőle. Én éhen maradok, ha lassú, ha gyors, fogyásom szempontjából teljesen mindegy, milyen típusú, a szénhidrátmennyiség számít.

Tapasztald ki, nálad mi a helyzet.

2018. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,megfogadom a tanácsaitokat:)
2018. jan. 23. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!