Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire természetes dolog...

Mennyire természetes dolog magány miatt fogyózni?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy kapcsolatom, amely eléggé megviselt. Korábban is fogyóztam már, sikeresen, megszabadultam 20 kilótól hónapok alatt.

Sajnos még mindig kövérnek látom magamat. 188 cm vagyok és 110 kg.

18/F



2018. jan. 20. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Jol latod, kover vagy.

Nem a magany miatt, hanem magad miatt kene, az egszseged miatt.

Egy 30-ast kb le kene dobnod.

2018. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hogy csináltad? (Tényleg érdekelne, fogyni szeretnék)

Amúgy az nem árt, ha leadsz pár kilót, csak ne vidd túlzásba! :)

2018. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadért tedd! Hogy az eredménytől boldog légy és magabiztos. Egy új eletcél, ami lefoglal eltereli a figyelmedet a múlttól.

Nem tudom volt-e köze a súlyodnak a szakításhoz. Nekem a párom szó szerint nem kívánt, pedig csak 7 kg-val voltam több, mint mikor megismert. Még a szülei előtt is oltott, sőt az apja be is szólt. Nagyon megalázónak éreztem. Most mikor az edzéseimen már éppen feladnám eszembe jutnak a szavaik és a párom és egy nagy fuck you, amire gondolok. Megcsinálom magamért, aztán mehet minden beszólogató a p...ba. :)

Sok sikert kívánok! ;)

2018. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 évesen 110 kiló? hú..az igensok...minz az első írta, 30-ast simán le kellene dobnod.


Még nagyon fiatal vagy, de azért találkozhattál már néhány fintorgó tekintettel..nos ez vár rád, de fokozottan..soha nem tudsz semmiben úgy teljesíteni, mintha 80 kiló lennél..


először is az boka-térd-csípőizületek fele annyi idő alatt mennek tönkre..aztán a máj, a szív ezek nem bírják..de a munkahelykeresés is gond, mert kövéret nem szívesen vesznek fel, még akkor sem ha netán az üzemorvos nem ellenzi.


és a döntő, a nők..nem lesz soha őszinte mosolyú nőd..

2018. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!