Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan története...

Van valakinek olyan története hogy lefogyott és izmos is lett?

Figyelt kérdés
Olyan aki meg is osztaná hogy hogy sikerült elérnie. Gondolok itt arra is hogy mentálisan hogy sikerült végigvinni és hogy milyen étrendet használt, milyen gépeket az izmosodáshoz..szoval úgy mindenre :)
2018. febr. 2. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A kettő kizárja egymást. Fogyás alatt már annak is örülni kell, ha nem veszít az ember izmot. Edzetlenek esetleg tudnak kicsit izmosodni fogyókúra közben is, de sokat biztosan nem.
2018. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem megtörtént, igaz, nem egyszerre. Előbb fogytam, aztán izmot építettem. Most megint fogyózok, hogy szép kockás legyen a hasam :)


A fogyás része nagyrészt futással történt, arról (13 félmaraton után) váltottam HIIT tréningre, azóta szépen feljött egy jó adag izom (persze nem testépítő mértékkel, hanem úgy esztétikusan). Most meg a szálkásitas. 35% testzsírról most 20%. Lassú folyamat volt, kb 2 év. Ebből fél évet stagnáltam, mert nem voltam kalória deficitben, hiába futottam annyit.

2018. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Volt egy fiú osztàlytársam általános iskolában.Mindig duci volt(106 kg,óriási lógó,striás has),de iszonyat jó fizikumú.Tesiórán úgy futott,ugrált,mint a vékonyabb fiúk.Tehát a mozgással nem volt gond,csak sokat evett.

Elballagtunk...

Nyáron hallottam hírét,hogy fogyózik és edzőterembe jár.Ősszel rakott fel magáról képeket facera.

Az állam elhagytam,nem hittem volna el ha nem látom!Egy izmos,kockás hasú pasi lett belőle!

Nem tudom hogy hogy csinálta ilyen rövid idő alatt,de eszméletlen lett a változás!

2018. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!