Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne gyorsan! Hogyan...

Fogynom kéne gyorsan! Hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés

Év végén osztálykirándulásra is kell fürdőruha, plusz még ugye nyáron lenge ruhákban vagyunk meg minden. És az összes lány osztálytársam olyan gyönyörű és vékony. Az arcuk, a hajuk és még az alakjuk is szép. Én tök dagadt vagyok és még a bőröm sem hibátlan mint nekik. Azt szeretném, hogy legalább az alakom olyan lehessen mint nekik. Heti három edzésem van és itthon is próbálok edzeni, de az annyira nem megy. Hogy tudnék adfigra lefogyni. Most 54 kg vagyok és legalább 50 kg-ra szeretnék lefogyni. Az, hogy más vagy egészségesebb kajákat egyek nem fog menni, mert a szüleim észrevennék. Ha ez számít 13 éves vagyok és 170cm. Anyukám folyton csak azt hajtja, hogy elvisz pszichológushoz, mert nem eszek és így is nagyon vékony vagyok. A csontjaim nehezek, ezt tudom. Viszont nagyon le szeretnék fogyni. Utálom azt ahogy most kinézek. Szinte elkap a sírógörcs mikor meglátok egy csinos lányt.

Szóval a kérdés. Hogy tudnék addig lefogyni?

Normális válaszokat adjatok légyszi :)



2018. febr. 9. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz anyukáddal.
2018. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod rendben van, ha "bikini body"-t akarsz, súlyzózzál.
2018. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van gond a fejedben nem kevés.

Mozogj! A súlyod teljesen rendben van, formásodni edzéssel fogsz.

2018. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

" Az, hogy más vagy egészségesebb kajákat egyek nem fog menni, mert a szüleim észrevennék" - és miért baj, ha egészséges kajákat eszel? Miket eszel egyáltalán? Ezt jó lenne, ha leírnád.

170 cm-hez az 54 kg teljesen jó. Ha a csontjaid nehezek, akkor minek akarsz fogyózni? Szerinted majd fogysz csontból?

A súlyzós edzés tényleg jó, formásít, az izom adja a formát.

A bőröd meg majd változik, 13 évesen nagyjából mindenkinek pattanásos.

2018. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted dagadt vagy ilyen számokkal, akkor menj orvoshoz!!
2018. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ugye provokatív kamukérdés egy unatkozó pasitól?
2018. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni, ingyen van. Vagy úszni, ha azt kifizetnék a szüleid. Igaza van a többieknek, nem a súly a gond, edzeni kellene valamit.
2018. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
170 centihez ha 54kilósan - ami JÓ VÉKONY - dagadtnak érzed magad, menjél el pszichiáterhez.
2018. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

Nincsenek nehéz csontok.


Egyél rendesen, ne olvass retardált "női" (= anti-női, depi keltő) magazint, kerüld a lisztet és cukrot.


heti 3 edzés kb semmire sem jó. :D minden hétköznap legalább 1-1 óra intenzív edzés, hétvégén pihi.

2018. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A nehéz csontozat nem azt jelenti, hogy kövér, túlsúlyos az illető, hanem hogy jóval kevesebbnek néz ki, mint amennyi a súlya. A csont tömegét befolyásolja a sűrűsége is, ez okozhat a teljes testen pár kilós eltérést.
2018. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!