Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok ezzel az...

Mennyit fogyhatok ezzel az étrenddel? Elég mellé a mozgás? Mit javítsak rajta?

Figyelt kérdés

Hetes étrendről van szó, ez ismétlődik addig, míg meg nem lesz a cél. Utána sem fogok összevissza enni, hanem súlytartó étrendre fogok váltani. A mozgás minden reggel és este kardió(helybenfutás-sarokemelés/térdemelés, ugrókötél, indiánszökdelés, jumping jack stb), reggel olyan 20 perc, este 40perc. Ez mellé hasizom gyalorlatok, törzsemelés, fekvőtámasz, lábemelések minden oldalra, minden gyakorlatból 50ismétlés és ezt is reggel-este. De lehet, hogy csak este, mert reggel nem tudom, hogy annyival előbb fel bírok-e kelni, de a kardio mindenképp meg lesz napi 2x.

Na, akkor az étrend,(napi 3x fogok enni):

1.nap: csak gyümölcs(próbálok minél jobb "hatásúakat" enni, pl grapefruit, ananász).

2.nap: csak zöldség(itt is igyekszem minél rostosabbakat, kalóriaszegényebbeket fogyasztani, pl brokkoli, káposzta, sárgarépa, karfiol, zeller stb).

3.nap: zöldség és gyümölcs(reggel gyümölcs, délben meleg étel formájában zöldség mondjuk leves, este zöldségek nyersen).

4.nap: banán és tej(2-3db banán 3-5dl tej összesen).

5.nap: csirkemell(sonka) + paradicsom(100grammos csomagolt csirkemell sonka fele + 3-6db paradicsom egész nap).

6.nap: csirkemellsonka + bármilyen zöldség.

7.nap: főtt rizs + zöldség(reggelire gyümölcs).

Ez ismétlődik majd folyamat.

Vélemények?


2018. febr. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

A mozgás jó dolog, az étrend viszont egy nagy khm.... híg ürülékfajta.... már bocs.


Szóval egyél rendesen, az 50 gramm csirkemell meg pár paradicsom egész nap nagyon kevés. Ez nem étrend, ez éhezés. Így nem fogsz tudni mozogni, mert kidőlsz.

2018. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Izmot akarsz bontani? Mert fogsz.

DURVÁN fehérjeszegény étrend, durván zsírszegény étrend. Ez így nagyon nem OK.

Pont a cukrokat nyomatod, amik nem esszenciálisak, míg a fehérje és a zsír igen. Persaze abból jóféléket, teljesen támogatom a zöldség és gyümölcs és rizs fogyasztását, de egyedül borzalmas, szükség van fehérjére és jó zsírokra.


S amikor húsfélét eszel, az is minimális s nem is tisztességes hús, csak felvágott, bár attól még lehet jó,nem értek hozzájuk, csak nem szeretem a hozzáállást, hogy sok mai ember már húst sem eszik, csak ilyen agyonfeldolgozott hártyákat, mert az olyan nőcis fogyókúrás vagy mit tudom én, miért...

Minimum napi 30 dkg felvágott legyen akkor már, feleslegesen vinnél be többet, mert csak cukorrá alakul, nem ellensúlyozza a fehérjeszegény, izombontó napokat. De tojásfehérjét is ehetsz (csak ki ne dobd az értékes sárgáját, amúgy legjobb, ha azt is megeszed), az is mélységesen "fogyókúrás", de hátha úgy beviszel némi fehérjét, ami megóv a legrosszabbtól...


Hogy jutnak eszetekbe ezek az idétlen, a testünk igényeivel köszönőviszonyban nem levő koplalós borzalmak?

2018. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor fogod még ezt a kérdést feltenni?? A véleményünk nem fog változni, hülyeségnek és károsnak fogjuk tartani. Jósolni nem tudunk, nem vagyunk képesek megmondani, mennyit fogysz majd vele.
2018. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszokkal teljes egyetértésben még annyit tennék hozzá, hogy a saját tapasztalatom az, hogy egy dolog a tervezés, és egy másik, hogy hogyan fogod magad érezni vele és be tudod-e tartani. Én régebben párszor próbáltam csak gyümölcs, csak zöldség, csak zöldséglé stb. napokat tartani (azaz szinte semmi fehérje és zsír, csak szénhidrát). Délutánra már nagyon rosszul éreztem magam, este pedig olyan érzésem volt, hogy ha nem eszek valami rendes ÉTELT, akkor meghalok. Szédültem, hányingerem volt, fájt a fejem, a növényekre már rá se bírtam nézni. Aztán ettem és jobban is lettem.

Persze lehet, hogy másoknál nem így van, esetleg van akkora akaraterejük, hogy a szervezetük heves tiltakozása ellenére is folytassák, amibe belekezdtek. Nekem ez nem megy.

Ha már ennyire szeretnél növényi napokat tartani, akkor ajánlom, hogy legyen bennük egy adag gabona + hüvelyes zöldségféle, olajos mag, esetleg egy avokádó is. Tudod, fehérje meg zsír...

2018. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!