Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 104 kgról lefogytam 83 kgra 3...

104 kgról lefogytam 83 kgra 3 év alatt még mindig van 15 kg de már nagyon nehezen megy le mit csináljak?

Figyelt kérdés

Normális igaz hogy lelassult a fogyás?

Várjak türelmesen továbbra is és csinaljam a számlálást és a tornát lemegy a 15 kg is.


2018. febr. 20. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél van nagy törés, de sokaknál igen... Ha nem ellensúlyozod extra mozgással a kalóriaigényed csökkenését, akkor kevesebbet kell enned a fogyási ütem tartásához s ez bizonyos esetekben eléggé problémás. Nekem volt egy érzékeny kalóriamennyiségem, ami alatt szinte sosem ment az evés, hiába alkalmaztam egyre több trükköt évekig...
2018. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb ugyanazon az úton járok, mint te... 104-ről 79-re sikerült lefogyni, és itt már néha a súlytartás is nehéznek tűnik. Én igyekszem sporttal kicsit több kalóriát égetni, mert az evéssel bevitt kalóriát ennél lejjebb már nem akarom vinni (1200 alatti kalóriával fogynék, de azt már nem bírom). Úgyhogy heti 300-600 kalóriával többet edzek futógépen és sima futással.
2018. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. 111-ről 75-ig simán lecsúszott, de már hónapok óta semmi. Most elkezdtem futni a megszokott biciklizésem és súlyzózásom mellé, ebben a hónapban még nem mértem magam, de mintha máris könnyebben jönne fel a nadrágom.
2018. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!