Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves fiú vagyok, kb.176cm,...

14éves fiú vagyok, kb.176cm, és 80kg! Nyárra (6-7. hó) jó lenne magamról ledobni legalább 10kg-t. Lehetséges?

Figyelt kérdés

4hónap alatt lehetséges-e úgy,hogy pulzusom odafigyelésével intenzíven szobabicikliznék 2hetente 5x és futnék 2hetente 4x kb. Továbbá elhagynám teljesen az üdítőket/nasikat,a fehér kenyeret és sok vizet innék. Valamint este 6-7felé már nem ennék. Alapjáraton rengeteget zabáltam,és sok kalóriát égethetek el,ha csak ennyire kövéredtem meg! :D

●Mellette edzenék is hasra és mellre!

Sajnos a teljes diétát nem tudnám tartani!


Köszönom szépen előre is a válaszokat!



2018. márc. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Helyi fogyás nincs...edzes az kell de pihenő napot is hagyj...nem ket perc alatt szedtél fel súlyt...idő az kelleni fog...számold a kalóriákat+amennyit leadsz edzessel annyit plusszba megehetsz...kaloriabazist próbáld ki...heti 1 vagy fel kilót akarj fogyni...ne akarj heti 5ot mer az nem fog menni....meg amúgy is ha beallitasz sokat -kaloriakat ir ki asszem...a lényeg hogy minden izomcsoportot edzz...
2018. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen de az is számít mennyi kaját eszel az elhagyott cuccok mellett. Lehetséges ha megvan a megfelelő deficit. Kaloriabazis.hu-t neked is ajánlom.
2018. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan ahelyett hogy egy hónapja már fogyóznál még itt vársz választ? (Már ha kiemelted a kérdést ez áll fenn)

Számolj kalóriát, internet a barátod-kaloriabazis.hu és egyéb informácikért www.google.com 🤗

2018. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Fogyassz kb 1800kcalt és hidd el hogy menni fog így, még 4 hónap mulvára biztosan.

Sok sikert!

2018. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!