Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 75 kg vagyok és szeretnék...

75 kg vagyok és szeretnék legalább 10 kilót leadni. Hogyan kezdjem? Tanácsok?

Figyelt kérdés
(164 cm vagyok) 3 napja edzek (ezekre: has, láb, csípő, kar, popsi) és próbálok kevesebb szénhidrátot bevinni. Tudom ez még édes kevés ezért is írok ide hogy adjatok tanácsokat. Milyen ételeket egyek? (Ami nem túl drága és diétás) edzés előtt, után mit érdemes fogyasztanom? Szoba biciklizés segíthet? Leginkább hasból és csípőből szeretnék leadni. 19/L

2018. febr. 9. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd el az üditőitalokat, igyál helyette vizet. Hús mellé köretnek csak zöldséget egyél.
2018. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyeske idióta.


Egyél rendesen, rendeset - sok zsírban gazdag kaját, némi gyümölcsöt meg zöldséget.


Előtte-utána nincs. van egy étrended, és azt követed (lchf), eszel amikor éhes vagy, és kész. :D


lisztet+cukrot kerüld, és az édesített vizeket meg a legtöbb itókát is (kivéve stevia), mert az édesítőszerek mellékhatása a rák mellett... az elhízás.


Az, hogy honnan adsz le, az nem rajtad múlik. A tested elintézi szépen arányosan. :)

2018. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy jo app. Abnehmen in 30 Tagen. En a 13. napnal tartok es 4 kg-t fogytam. Igaz mellette nem iszok cukrosat, nem eszek kenyeret minedenhez es betartom a 4 orankenti kajalast, ezek kozott pedig almat vagy kortet eszek. Heti 2x futok, 1x kondizok es heti 6x csinalom ezzel a programmal.
2018. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es 18/l, 165cm, 73kg
2018. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Jöhetnek még...

Utolso ügyes vagy 

2018. febr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!