Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 hónap alatt le...

Szerintetek 3 hónap alatt le lehet fogyni 16 kg-ot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Egy óra alatt is. Vágd le az egyik lábad...
2010. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

egészségesen? nemigen...


kezdj sportolni ;)

2010. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze lehet. Nekem sikerült 2008-ban 3 hónap alatt 18 kilót leadni. Naponta 3 liter folyadékot ittam, nagyrésze ásványvíz volt. Munkahelyemen megállás nélkül dolgoztam, és este még sétáltam egy keveset. Vacsorára általában gyümölcsöket ettem, hol nyersen, hol összefőzve. Cukor nélkül! Lassan a 2 éve már, azóta visszaszedtem 5 kilót, de csak azért mert párom este 7-kor ér haza, és akkor van ebéd-vacsora egyben. Sok sikert!
2010. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egészségesen is le lehet ennyit fogyni, bőven... Csak abból nem lesz minden zsír.

3 hónap alatt kb. 9-10 kg a reális, ha eszeveszettül sportolsz akkor 12, de a heti ha a heti 1-1,2 kg fogyást ne lépd át, mert megterheled a szervezetedet, lelassul az anyagcseréd is sokat visszahízol.

Én 13 hét alatt fogytam 17 kg-t, de ebből 4-5 kg volt víz meg glikogén, volt pár kiló izom is. Tehát súlyból ennyit lehet fogyni, zsírból nem.

2010. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem 10 kg is megfelel csal fogyjak!!
2010. jún. 9. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány kiló vagy. Ha 150 (most csak mondok valamit), akkor simán, ha 76, akkor nem fogysz 50-re lefogyni 3 hónap alatt.
2010. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, 66-ot akartam írni. Szóval annyi a lényeg, hogy nagyobb súlyfeleslegből gyorsabban fogsz ennyit.
2010. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ezt is tudom.

86 kg vagyok.

2010. jún. 9. 11:19
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is sikerült 1 nyár alatt 100kgról 85re lemenni. úgy, hogy észre se vettem.

sok bringa, séta. de ne fuss, mert nem tesz jót az izületeidnek.

felesleges cukrot ne egyél (tehát pl cukros üdítő) napi 3 liter víz (lehet ctrommal, hogy legyen vmi íze.)

ha lehet, akkor a kenyeret se vidd túlzásba.

sok hús, kevés tészta, rizs és krumpli.

sőt, ha lehet a tésztát teljesen felejts el, semmi tápértéke, nem laktat, csak hízlal kegyetlenül.

nézz meg egy tápanyagtáblázatot (a neten is van egy csomó) szénhidrát, kalória- ezek a legfontosabbak.


ha csak teheted busz és autó helyett sétálj. minden alkalmat ragadj meg a mozgásra, annál jobb lesz az eredmény :)

2010. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

sokat segítettél utolsó!!:D

am tavastól őszig mindig biciklivel járok vagy gyalog nem szeretek buszozni. autóm meg nincs. és húsimádó vagyok

2010. jún. 9. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!