Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy pörgessem fel az anyagcse...

Hogy pörgessem fel az anyagcserémet?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Tavaly életmódot váltottam.Fogyás érdekében kalóriát számolok. Eddig 14 kg-t fogytam, így vagyok 65 kg (a 160 cm-hez). Még szeretnék 5 kg-t fogyni, de az utóbbi időben nagyon lelassult a fogyás. Hogy pörgethetném fel?

Illetve a másik gond, hogy a melleimből is fogytam, viszonylag kisebbek lettek. Mindettől függetlenül meg fog nőni (fogyókúra után)?



2018. márc. 6. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2018. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, sportolj, egyél sok gyümölcsöt,zöldséget!
2018. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pep e ***** válasza:

Szia! Nem tudni, hogy milyen az étrended és azok milyen makro (Fehérje-szénhidrát-zsír) tápanyagok érik a tested. Nagy súlyból azzal az idióta 90 napos diétával is lehet fogyni. Én inkább a makro tápanyagok számolásával csinálnám a diétámat(úgy szoktam), és egészen hihetetlen, hogy sok zsírt kellene fogyasztani.

Ha a kaja rendben van, ez adja a fogyás 90 %-át, mellette sport és pihenés.

Fogyókúrás tabletták/porok/italok felejtősek. mihaszna, semmi:)

Link: [link]

Nem szentírás, bontani is lehet max 4-re ill kitalálni dolgokat mellé. Sok gyakorlás kell, hogy a Te szervezetednek mi a jó.

Még fejlődő szervezet vagy, de ez is inkább genetikai adottság, hogy nőni fog a melled vagy sem.

37F

2018. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!