Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Nagyon nagy hülyeséget csináltam? Most elrontottam a termeszetes anyagcserémet egy életre?

Figyelt kérdés

Ebédnél minden oké volt, normalis mennyiséget ettem mindenből. De aztan megettem egy szelet bejglit es megettem utana meg vagy 7-et. Természetesen nagyon buntudatom lett, es bevettem 2 szűz tea kapszulat. Sajnos ma kb ugyanez történt.

Most attól felek hogy örökre elrontottam az anyagcseremet, mert egyébként soha nem szoktam fogyasztó szereket használni, es most ettől a ket alkalomtol teljesen hozzászokott a szervezetem. Ez igy van? Tudom, hogy hülyeség volt, mar nagyon bánom, de mar késő..


2017. dec. 26. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy erősebb lenne, mint a legtöbb kábszer, hogy 2 alkalomtól hozzászoksz. S hogy attól miért ment volna tönkre az anyagcseréd, az sem jön le.


Én nem foglalkoznék vele, az biztos. Szerintem semekkora hülyeséget nem csináltál, kivéve a bűntudatot, az értelmetlen és egészségtelen.

2017. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
Veged. Mar mutettel sem tudnak megmenteni. Kb. 2 honapod van hatra.
2017. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem hiszem, hogy bajod lehet. Csak többször ne szedd, mert akkor hozzászokik a szervezet
2017. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szűztea kapszula semmit nem ér, max megfosat, szedheted nyugodtan napi szinten is, nincs mihez hozzászokni.
2017. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zoli780806 ***** válasza:
85%
Ennek annyi. Bejgli és szűztea kapszula együtt bevéve valóban tönkreteheti az anyagcseréd. De mondjuk ez le is van írva a mellékelt tájékoztatóban.
2017. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ennyitől semmi bajod nem lesz
2017. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem vagy több 12 évesnél...
2017. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Igen, igazából arra gondoltam, hogy hozzászokik a szervezetem, es nem fogok tudni nélküle nagywczni.

2017. dec. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!