Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyi kalória? Ennyit...

Ez mennyi kalória? Ennyit ehetek egy nap? 15/L

Figyelt kérdés

Reggel az iskolába viszek egy karéj kenyeret összehajtva így szendvicsbe. Vajkrémmel és szalámival.

(Eddig két ugyan ilyet ettem.)

Valamint van, hogy viszek egy almát is.


Ha hazaérek eszek 3 tojást egy kisebb karéj kenyérrel valamikor kis hússal.

VAgy 3-4db füstlit, bécsi virslit.

A harmadik variáció a rizs sült hússal.

(még ezeket tudom csak elkészíteni)


Ezután van, hogy nem is vacsorázok, de akkor is igyekszem nem hízlalót enni, vagy keveset.


Ez mennyi kalória lehet?(A reggeli és az ebéd)

M-es tojások amiket veszünk azt hiszem, a saját tojásokat nem tudom sajnos megmondani. :DDDDDDDDDDDD


Bocsánat, hogy hülye kérdés, de tényleg nem tudom, hogy van ez a kalóriaszámolás...:(((



2017. okt. 26. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
[link] bepötyögöd, kiadja.
2017. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
EZ az oldal nagyon jó, köszönöm szépen!!! :DDD
2017. okt. 26. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Egyszerűbb, mint leirogatni neked, hogy most kb. mi mennyi kalória. :) Meg azért ez rengeteg adatot tartalmaz, szóval szinte nincs olyan étel, aminél bajban lenne.
2017. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, jó kis oldal! Így legalább látom, hogy mennyit eszek egy nap és segít egészségesen étkezni, akár fogyni. :DD
2017. okt. 31. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!