Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitetek lefogyni? Ti hogy...

Segitetek lefogyni? Ti hogy fogytatok?

Figyelt kérdés
Most az van hogy 6 évig aerobikoztam és abbahagytam nem figyeltem az étkezésre és meghiztam 8 kilót.. már fél éve probálkozok néha sikerül ladnom párat de visszajön.. és ez így megy.. igy nem bírom elviselni magam nem érzem jól magam a bőrömbe,teljesen önbizalom hiányos lettem..multkor hanytam egesz este es leadtam 1 kilot.. akkor beteg voltam azért hánytam de most is probálkoztam hát nem is ment a hányás bármennyire szeretnék de olvastam milyen rossz viszont már bármit ,egtennék... kérlek segítsetek hogy tudnék gyorsan elérni jelntős eredményt, ti hogy fogytatok?? Rendszeresen próbálok mozogni jól is eszek de legkissebb apróságtól is hízok

2018. márc. 8. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Rajtam is 8 kiló felesleg volt. Rajtam azért, mert letettem a cigit.

Én kalóriaszámolással adtam le eddig 7 kilót november végétől. Így látom, hogy mennyit ehetek egy nap. Lehet, hogy apróságokat eszel, de ha sok kalória, akkor azon elcsúszhat minden.

Szóval főleg a kajára figyelek oda számolással, de mellette van kis mozgás is, főleg gyaloglás.

2018. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen köszönöm amúgy tudom miket ehetek és miket nem bár néha nem tartom be igaz.. csak egyzerüen nem tudom mit egyek ugy minden nap.. kaloria bázist én is szoktam figyelni de nem merek keveset enni mert fejlődésben vagyok szóval nem tom mit csináljak de köszönöm szépen!
2018. márc. 8. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél keveset, de kevesebbet kell, mint amennyit elhasználsz, ha fogyni akarsz. Lehet, hogy egy picit jobb étrend több mozgással is elég neked, számolás és szigorú tiltólisták nélkül (azt hagyd el, ami egészségtelen vagy extrém előnytelen, de amúgy nem kell követnek mások diétás elveit, sokféle étrend jó fogyásra s nem vagyunk egyformák).
2018. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindent és még annyi hogy akkor is elég ha ennyit betartok ha tényleg a génjeim is olyanok ogy nagyon könnyen hízok mert a családomba sok volt az elhízott
2018. márc. 9. 15:39
 5/5 anonim válasza:
Szia! 23 kilót fogytam fél év alatt. Számoltam a bevitt kalóriákat egy telefonos app segítségével, mellette súlyzós edzést végeztem hogy amennyire lehet ne az izomból hanem a zsírból foggyak. Ja és ha tartós eredményt akarsz akkor a gyors fogyást felejtsd el. Sajnos hosszú távon kell gondolkodni
2022. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!