Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A masszírozógép tényleg hatásos?

A masszírozógép tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amelyiken egy szalag van, és a hasra, derékra lehet tenni, és rezeg. Tényleg leviszi a hájat? És mennyi idő alatt? Hány hónap, és napi hányszor használjam?

Erre gondolok:

[link]


2010. jún. 9. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajjjjmár,dehogy hatásos.Ha így lenne,nem lennének hájas emberek.
2010. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért ez nem biztos. Mert nem tudja mindenki megvenni. Plusz, a konditeremben, ahova jártam volt gép csípőre. Ott megmondták, hogy az csak akkor hatásos, ha min. 40 percig csinálod. Hát, kinek van arra ideje nap mint nap?
2010. jún. 9. 22:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább olyan írjon, akinek van, hogy hatott-e vagy nem, és mennyi ideig használta.
2010. jún. 13. 13:58
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Gondold át, milyen biológiai alapon működne egy ilyen gép. Miért tűnne el a háj csupán attól, hogy rázzák?


Ennyi erővel egy zötykölődő buszon is mindenki lefogyna...

2010. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen sokan írtak azok akik használták és működött:P
2010. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem zsírt éget, hanem összetöri a zsírpárnákat, és testedzés mellett azok könnyebben felszívódnak. Ugyanis a hátsó úszógumit a legnehezebb eltüntetni, mert ott nincs izom, amit edzhetnél. Úgy látom senki nem tud normális infot erről? Az ultrahangos zsírégetés is így működik állítólag. Olyat ismerek, akinek az bejött.
2010. jún. 13. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van, de nem igazán használt fogyás szempontjából. még egyszer nem venném meg.Minden este használtam, de volt hogy felhorzsolta a bőröm stb.. Ne vedd meg, felesleges.
2010. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! egyik barátnőmnek van ilyene és az ő tapasztalatait tudom leírni. Neki hatott, látványosan karcsúsodott, és a bőre is feszesebb lett, viszont mikor a hasát "verette" akkor a medencecsontjánál nagyon megütögette a gép, és fájt neki meg bepirosodott.
2010. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Igazából én örököltem egyet, és ha 5 percnél többet használom valóban fáj, és 3 napig piros tőle a bőröm. Nem tudom érdemes-e kínozni magam vele. A férjem szerint tuti, hogy hatni fog. De persze neki sincs ideje minden nap ezzel gyötörni magát.
2010. jún. 15. 14:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem használt, de tényleg fáj, és kidörzsöli a bőrt.
2010. okt. 18. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!