Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a hízás miatt lehet?

Ez a hízás miatt lehet?

Figyelt kérdés

Összeér a combom, és van egy évfolyamtársam akivel 3 éve járok suliba együtt. Ő elég magas hozzám képest (180cm, én csak 165) és tavaly még tudtam vele lépést tartani ha sétáltunk. De idén, híztam 10kilót, és észre vettem, hogy alig tudom tartani a tempót, szinte futnom kell utána. A combomon lévő plusz miatt van, vagy én nem tudom. (88kg vagyok, tudom hogy sok, rajta vagyok)

A válaszokat előre is köszönöm!



#plusz kiló #Combösszeérés
2018. márc. 10. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Aha
2018. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a hízás óta van ez, logikus, hogy amiatt van. Akadnak emberek, akiket ennyi felesleg már lassít... Hasonló felesleggel én ugyanúgy gyorsan mentem és sokat túráztam, pedig az én combom is alaposan összeért, sorra mentek tönkre a nadrágjaim...
2018. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen valszeg
2018. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam is ez van, és szerintem is azért.
2018. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!