Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
5 kilót szeretnék fogyni most 50 kg vagyok és 169 cm szóval valami olyasmivel amivel mégse éheztetem magam agyon ! Mit kene tennem hallottam olyan dietakrol amivel le lehet fogyni olyan 4 hónap alatt és mégis lehet enni egy csomót ez h is van ?lecci segítsetek nagyon szeretném ezt az 5 kg leadni . És nem olyan válaszokat kerek h nem kell felesleges stb hanem ami tényleg segít előre is köszi 😃!

2018. márc. 13. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:
13/l és egy heten 3 járok edzésre
2018. márc. 13. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:

Több sport, egészséges étkezés.

Csinálj erősítő gyakorlatokat. 1kg izom sokkal kevesebb helyet foglal, mint 1kg zsír, és az izom formásabb is, "rá van tapadva" a csontjaidra, meg eleve van formja a különböző izomcsoportoknak. A zsír meg csak úgy plötyög. Ne fogyni akarj, hanem izmosodni, zsírt leadni.

2018. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül tényleg van rajtad felesleg, mindenképpen edzés mellett fogyj, kezdőként kicsit tudsz izmosodni, ami határozottan rád fér a számok alapján. De további izomvesztést nem engedhetsz meg magadnak, úgyhogy nehogy koplalj vagy ne vigyél be elég fehérjét...


Olyan nincs, hogy csomót eszel kalóriában és gyorsan fogysz, kivéve, ha rengeteget edzel. Kilóban ehetsz sokat, de én nem vagyok lelkes, ha 2 kilót betolok és feszülő hassal éhezem, mert kalóriaszegény és nem laktató étel.

Egyénileg kell megtalálnod azt az étrendet, amivel jóllakottan tudsz fogyni, de ez van, akinek nagyon nehéz és sokáig tart (vagy nincs is ilyen. ismerek olyat, akinek a tapasztalata szerint éheznie kell fogyáskor. nem eszik keveset akkor sem, jóval 2000 kcal fölött van, de egész este éhes). A fokozottabb elszántság és a több mozgás azért ilyenkor is sokat segít.

Úgyhogy mozogj. Tavasz van, én alig tudom visszatartani magam, hogy ne mászkáljak ki folyton :)

2018. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, jársz edzésre. Az remek, de kis plusz aerob vagy kardió nem árt akkor sem, főleg, ha nehezen eszel kalóriadeficitben.
2018. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igyál nagyon sok folyadékot(legjobb:vízformában) és minden nap egy kis gyümölcsöt. Sportolj sokat és ne egyél olyan ételt amiben sok a cukor és a szénhidrát. Remélem tudtam segíteni!
2018. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcs pont cukor és ch...
2018. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ☺️
2018. márc. 13. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy heti kajádból vonj el egy napi adagot, azt oszd 6 felé és annyival többet egyél hat nap, a hetedik napon amikor nem eszel, gyalogolj terepen 20km-t igyál vizet.
2018. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!