Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés kilóm van, mégis kövér...

Kevés kilóm van, mégis kövér vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves fiú vagyok,hamarosan 15,és "Kevés tömegem van,mégis van felesleg hájam".53 Kiló vagyok,és 172 cm magas.Egyszerűen nem értem,hogy van aki 5-6 kilóval több az osztályban mint én,ugyanakkorák vagyunk,és mégis neki szinte kockahasa van.Mit tegyek,hogy nyárig legyen egy normális alakom?

2018. márc. 19. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Kevés rajtad az izom,és sok a háj. Arányaiban .

Ezekkel az adatokkal inkább felszedni kéne a tömeget,nem leadni még véletlenül sem .

Többet kell enni ,valószinüleg sokkal többet, és sportolni .

2018. márc. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez súlyra nagyon is kevés. Szerintem is az arányokkal van gond. Fehérjét egyél többet, és rendszeresen mozogj, sportolj.
2018. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem nagyon van rajtad izom, így plöttyedt, hájas kinézetű vagy ilyen kis súllyal is. Kis izmot kellene felszedni, sokat javítana az összképen.
2018. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Proteint többet enni és sportolni.
2018. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez, tömegelj. Megizmosodni nem nyárig fogsz, de ilyen vékonyka alapállapotból azért már lesz változás, ha jól csinálod.

Máshoz felesleges mérni magad, vannak különbségek, igen, 1-2 szám még nem minden.

Van, aki kigyúrja magát, leszálkásít (normálisan, nem versenyszint, amihez már koksz kell, különben lemegy az izom is) s még akkor sincs olyan igazi kockahasa, mert ilyen a genetikája, egy picurka háj akkor is marad a hasán. De ha amúgy izmos és szálkás, ez nem baj.

2018. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!