Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a suliban megeszek 3-4...

Ha a suliban megeszek 3-4 szendvicset egesz nap es itthol csak akkor eszek egy kicsit ha megjovok (fel negy korul) akkor az keves egy napra? 15/l

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 17:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Folyadek bevitel meglenne a 3-4 liter napi szinten
2018. márc. 20. 17:48
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy kevés, lehet hogy sok - attól függ milyen szendvics, mekkora, mi van benne. De 4 szendvics a 8 szelet kenyér, napi szinten nem biztos hogy ennyit kéne enni. Nem tudom miért ekkora szendvicsbzzi a magyar ember, komolyan lassan 30 vagyok és bárhova jártam iskolába vagy munkába az emberek nagy része minden nap szendvicset hord magával és azt zabál.
2018. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút semmi támpontot nem adtál sem a kalóriabeviteledről, sem akalóriaigényedről, az a helyzet.


De valószínűleg nem elég tápanyagdús így az étkezésed.

Ez csak tipp, elvégre egy szendvicsben lehet egy felvágottszeletke is és egy jó vastag sonkaszelet is egy halom zöldséggel, lehet a szendvics kicsi és nagy... S az "eszek egy kicsit" a világon semmit nem mond.

2018. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szerintem jó, de ha lehetne választanom akkor inkább főtt ételt ennék a szendvics helyett.
2018. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor 3-4 szendvics nem tul szerencses.
2018. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4l folyadékbevitel szerintem fölösleges is, a túl sok se jó. Egyébként ha nem leszel még éhes egész nap. De akkor oszd be pl 1 óránként eszel 1-et.
2018. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vizes zsemle csirkemellsonka,vaj es neha napjan magvas zsemle es azert mert konnyebb azt a harom szendvicset tarolni mint a tankonyvekkel telepakolt taskaba meg belegyomoszoljek egy bodon fotetelt ami ki is folyhat akar
2018. márc. 20. 19:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Es mi az hogy zabal?Nem tokmindegy neked hogy ki mit eszik?mi a bajod azzal hogy valaki szendvicset eszik
2018. márc. 20. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha reggel reggelizel és még otthon is eszel délután akkor sok a 3-4 szendvics, ellenben vacsorára éhen fogsz halni. reggeliz otthon, napközben egyél meg két szendvicset, aztán otthon egyél mikor hazaérsz, este pedig már csak valami könnyű nem hízlalót. Két szendvicsnek elégnek kell, hogy legyen, ha reggelizel délutánig. Ha nem reggelizel, akkor viszont érthető a 3, de akkor legalább az egyiket próbáld meg bármi egészséges nem hízlalóra lecserélni. Az pedig, hogy fél 4 után már nem eszel tarthatatlan és bezabáláshoz fog vezetni.
2018. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam reggelizni
2018. márc. 20. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!