Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudnék fogyni?

Milyen módszerrel tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem császármetszéssel, szoptatok. Van rajtam 30 kg plusz. Nem várok csodát, csak annyit szeretnék fogyni,,hogy valahogy kinézzek és ne legyen nagyon leterhelve a szervezetem a plusz súlytól. Próbáltam futnib, felülést csinálni, zumbázni. De az ilyen pörgős dolgoktól nagyon fáj a hegem.
2018. márc. 23. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a sporton fog múlni, hanem az étkezésen. Egyszerűen kevesebbet kell enni. De amíg szoptatsz, ez nem igazán javasolt. Légy türelemmel még egy kicsit, de addig is ismerkedhetsz a kalóriaszámlálással. A mozgást - annak ellenére, hogy nem fogja leolvasztani a zsírt - ajánlom. A gyaloglás valószínűlg nem okoz majd fájdalmat, mint ahogy a kerékpározás sem. Próbálkozhatsz az úszással is, ha van rá lehetőséged, illetve bent az ellipszis trénert ajánlom.
2018. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szülés és nagy túlsúly nélkül sem szeretem az ugrálós dolgokat. Ez nem gond, annyi kímélőbb mozgásforma van :) Én főleg gyaloglok és néha biciklizek is, de lehet úszni, vannak kímélő tornák...


Nagyon szolid legyen a kalóriadeficit, mert árt a szoptatásnak.

2018. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kalóriát számolj, kalóriabázison megadod az adataidat és a célodat és megmondja mennyit egyél, meg azt is hogy miben mennyi van, nagyon hasznos. Mozgásban meg nem kell ugrálni de valamit érdemes. Amit előttem írtak tökéletesek.
2018. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!