Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fürdés után nehezebb vagyok....

Fürdés után nehezebb vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Fürdés után 1 kilóval több vagyok miért?

2018. márc. 23. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezebb vagyok fürdés után. Aztán megszárítom a hajam...
2018. márc. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem volt vizes a hajam.. de egy fel óra után is megkértem magam és utána kevesebb lettem szóval ez kész. De nyilván sok minden befolyásolhatta de azért koszonom a válaszokat.
2018. márc. 24. 08:12
 13/19 anonim ***** válasza:
ez már beteges..
2018. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
asúlyod ingadozik napi 1-2 kiilót simán. hetente mérd magad egyszer.
2018. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam így mérni! Csak azért mertem ennyiszer mert kiváncsi voltam erre amit leírtam
2018. márc. 24. 10:03
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolhatta sokminden félórán belül, egyértelmű, hogy a mérleg a ludas. Köztudott, hogy a személymérlegek nem mérnek kilóra pontosan...
2018. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A fizikusok szerint egy mérés nem mérés. Ötször mérsz, a két szélsőértéket elhagyod, a maradék hármat átlagolod. És persze nem tologatjuk közben a mérleget meg ilyesmi, ha összehasonlítható értékeket szeretnénk kapni.
2018. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Ozmózis. A fürdővízben nics só, benned igen. Ezért a víz bőrön keresztül megpróbálja felhigítani a nála sósabb környezetet. A halknál is így van, ők ezért keveset isznak, de sokat pisilnek. Édesvizieknél. A 2 kg-ot soknak találom azért.
2018. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na ja, a többször mérés nálam is alap :)

Az elsőt eleve nem szoktam figyelembe venni, a mérlegem olyankor fantáziálgat :) A következő 2-3 értéket átlagolom (bár azok általában igen közeliek) és kész.

Nekem nem digitális a mérlegem, de ha digitálisra állok kétszer egymás után, az is képes bő 1 klilót eltérni.

Egyszerű személymérlegek, nem szabad nagy pontosságot várni tőlük.

2018. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!