Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki jó edzés terv?

Valaki jó edzés terv?

Figyelt kérdés
Le szeretnék egy kicsit fogyni. Már kb egy hónapja diétázok és edzek(szobabicikli,súlyzózás, hasazás). Szeretnék valami hatékony edzést. Valakj tudna segíteni? Ja és melette heti 2x úszok.

2018. márc. 27. 21:30
 1/5 anonim válasza:
47%

Csak az én edzéstervemet tudom ajánlani.

3-1-3-1-es rendszer.

3nap edzés 1 nap pihenő.


Edzés napokon max 2óra intenzív edzés.

Ami az én edzésem kiteszi:


-50perc Spinning

-20perc Aerobik

-20perc Spinning

-5perc nyújtás/gerinc masszázs.


Eredmény: 16nap alatt 5kg


Döntsd el, hogy gyors-e.

2018. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát első, ahhoz hogy én ennyit tudjak edzeni vagy le kellene mondanom a hétvégéimről, vagy fel kellene mondanom a munkahelyemen, mert átlag ember létemre nem tudnám bepaszírozni ezt a rengeteg mozgást egy hétbe. Én is mozgok, heti 2-3 alkalommal 1 órát, de ennyit fizikailag sem bírnék meló mellett.

Amúgy tuti, hogy nem reális az az 5 kiló fogyás 16 nap alatt! Vagy 100 kiló felett voltál és azért fogytál ilyen hirtelen sokat, vagy valamit benéztél! Egyébként meg nem hiszem, hogy hosszú távon tartható lenne ez az edzés egy hétköznapi embernek, aki dolgozik, háztartást vezet, esetleg gyereket is nevel!

2018. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elég tág megfogalmazás, hogy egy kicsit szeretnél fogyni. A súlyodat, korodat, nemedet nem is írtad meg. Így hogyan szeretnéd, hogy bárki is ajánljon neked jó edzéstervet? Ami jó az egyik embernek a saját adottságai miatt, az lehet, hogy rossz a másiknak pont ugyanezért!


Az elsőre pedig ne hallgass! Az egy gyilkos dolog, amit ő csinál! Nem normális és végképp nem egészséges 2 hét alatt 5 kilót fogyni! Nem beszélve arról, hogy az ilyen gyors fogyás sosem tartós, a fogyókúra és mozgás abbahagyása után a hirtelen leadott kilók kegyetlenül megbosszulják magukat, ezt hívják jojó effektusnak! Annyit nem ér meg egy fogyókúra sem, hogy tönkretedd saját magadat! Bár nyilván ha olyan hatalmas túlsúly van valakin, mondjuk 40 kg vagy több, akkor beleférhet, hogy az elején több menjen le, mint heti fél-egy kiló, de ilyenkor is csak a felesleges víz és salakanyag távozik a szervezetből, ezután kezdenek lemenni a tényleges kilók. A felesleges víz és salakanyag mennyisége pedig értelemszerűen változik az ember tulajdonságaival: más mennyiségben van jelen pl egy 50 kilós és egy 100 kilós embernél!


Itt találsz edzésterveket, használd őket ép ésszel!

[link]


23/N

2018. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. Fogadok te vagy a 100+-os spinning őrült, aki a Meki munkahelyén hambergerhúst eszik.
2018. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

XD

Itt már mindenki ismer engem.

Kedves utolsó, te aztán nagyon lekövetsz engem, legalàbb is a kérdéseimet, de köszönöm, hogy figyelsz a kérdédeimre.


Valóban én vagyok aki igen 105,6-ról indult, és jelenleg 100kg. Szóval igen, 100+-ról.

A válaszolónak valóban nem tudtam egy reális választ adni, csak a tapasztalataimat, de adatok nélkül hogy adhatnék bármit is?


Jelenleg valóban gyorsan fogyok, ám én is tudatában vagyok, hogy ez hamarosan lelassúl, de amíg gyors, addig kell tenni valamit.

A yoyo effektust jó magam is ismerem, ám az akkor ál be, ha az ember nem ad magának elég tápanyagot ahhoz, hogy fenn tarthassa a létszükségletű funkciókat, gondolok itt az izmokra.

Az étkezésem reggel egyáltalán nem visszafogott, igazából bármit ehetek, mértékkel, illetve ahogy a válaszoló írta, minden nap egy McFarm szendvicset eszek zsömle nélkül. (Rá jöttem, hogy a zsömléje egyáltalán nem hiányzik az életemből)


Napi kalória bevitelem tuti megvan vagy 1000 de nem számolgatom.

2018. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!