Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónapja 1 kiló sem?

Másfél hónapja 1 kiló sem?

Figyelt kérdés

Most már nagyon idegesít. Fogytam már életemben, nem idiòta módjára várom a csodát. 170/85, tehát nem kis súlyról van szó. Akkor miért nem indul be? Vártam, variáltam hátha valami nem jó, de semmi. Tespedős életmód után, aktív, kalóriaszámolással nem ezt vártam.

Nem, nem adom fel, csak már rohadt idegesítő. Azthittem március végére simán 80 alatt leszek. :(


2018. márc. 28. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó az anyagcseréd?

Ha nem fogysz,lehet meg kéne néznie egy endokrinológuanak,mert lehet,hogy pajzsmirigy probléma (pajzsmirigy alulmukodes) all a hatterben.

De erre nem nagy az esely de jobb felni mint megijedni.

Mennyi kcalt eszel?

2018. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Vagy valóban megborult az anyagcseréd, akkor orvos, labor vagy egyszerűen nem jól kajálsz.

Ez a kalória számolásos dolog nem a legjobb. Ha gyors CH-os kajákat eszel jojóztatja a vércukrot stb.

Testsúlykilóra kellene számolni a makronutrienseket.

Ne stresszelj, emeli a kortizolt ami szintén akadály.

Meg még ezer ok lehet.

2018. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok gondolni, hogy lassú az anyagcseréd, nem annyi, amennyit gondolsz. Az sem számít, ha sokkal kevesebbet eszel, mint rég (a mozgást beleszámítva, szóvalhogy a kalóriaegyenlegeden jelentősen más), mert meg se kottyan némelyik testnek, hogy 1000 kcallal kevesebbel pont ugyanúgy tartson súlyt (de ha viszonylag gyorsan híztál, akkor nem lehetsz ilyen). S az anyagcsere azóta is belassulhatott, mozgás ide vagy oda, bár ez normálisan nem lehet sok, de előfordul, hogy jelentős. A mozgás ugyan inkább gyorsítja alapesetben, de ha elég szigorú az étrend, megijedhetett a szervezeted vagy valami.
2018. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, lehet a stressz is, erre nem is gondoltam. Még próbálkozom variálni az étrenden, aztán ha úgy se működik, akkor doki.
2018. márc. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!