Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan utaljak a barátomnak...

Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy le kéne fogynia?

Figyelt kérdés
13 éves és túl sokat eszik,már valami baja is van,mert nem ehet még nagyon sok szőlőt sem,mert sok a cukor benne,ezért szeretném,hogy minél hamarabb lefogyjon,de nem tudom,hogy mondjam meg neki,mert hát járunk és lehet nagyon megbántom,hogy nem fogadom el így ahogy van.Köszi a válaszokat lőre is.

2018. márc. 30. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány kg/cm
2018. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
170cm,azt nem tudom hány kg,mert nem mertem megkérdezni,de tuti 60 felett van és már sok szőlőt sem ehet,mert sok a cukor benne,szóval szerintem már lehet kezd kialakulni a cukorbetegség is. :(
2018. márc. 30. 10:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja most látom már a kérdésbe is beleírtam...
2018. márc. 30. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Jön a jóidő, keressetek valami sportot amit mindketten élveztek. Futás, biciklizés, kézilabda stb. A sport jót tesz a vércukor szintnek és a testsúlynak is.
2018. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát jó,de ha meg nem találkozunk?Az a baj,hogy mozizni meg horgászni szeret ahol,pedig ülni kell,sokat viszik étterembe is.
2018. márc. 30. 10:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm,csak még valami olyasmi kéne,amitől magától el akarna kezdeni fogyni..valami inspiráció vagy nem tom.
2018. márc. 30. 10:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha 60 kiló felett van, akkor még okés. Mármint ha kicsivel 60 felett. De szerintem nem mindegy, hogy mennyire kövér.:/

Képzeld, nekem van egy barátnőm, aki 170 centi és 60 kiló, jó alakja van. De a barátja mindig mondogatja neki, hogy de nagy a combja stb. És ő tudod még nem is érezte, hogy "baj" lenne vele, de így rosszul esik neki.


Ha esetleg keresnél egy képet neten, amire hasonlít az alakja, akkor már többet tudnánk segíteni.:)

2018. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké mindjárt keresek,de azért szerintem ő tudja,hogy már kövér hisz elég nagy hasa van.
2018. márc. 30. 11:17
 9/11 A kérdező kommentje:
[link] remélem jót linkeltem,amúgy kb. ekkora hasa van.
2018. márc. 30. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet tényleg fogynia kell, mondjuk ezt nem lesz könnyű megmondani neki.:/

Ő amúgy nem akar fogyni?

2018. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!