Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek az iskolában, ha...

Mit egyek az iskolában, ha fogyni szeretnék, de csak fél4-kor tudok ebédelni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 190cm, és jelenleg kb 96-97kg. A célom, hogy 80kg alá menjek le. Ezt heti 1kg fogyással szeretném elérni. Eddig nemnagyon, de mostmár (kb 1 hete) mozgok rendesen, otthon van elliptikus tréner, azt minden nap használom. Ezenkívül heti 2-3szor konditerembe is el szeretnék jármi. Viszont nem tudom, hogy az iskolába mit kéne csomagolnom. Valami tipp? Eddig egy barnazsemlét csomagoltam minden nap, körözöttel megkenve, sonkával. Illetve egy almát vittem még, meg persze jó sok vizet. Ez így jó?

2018. ápr. 3. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de a szendvics mellé ehetnél valamilyen zöldséget is. Azt gondolom tudod, hogy az egész napi étkezésed számít, tehát otthon is oda kellene figyelned, mit és mennyit eszel.
2018. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!