Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2 étkezéssel mennyi idő...

Napi 2 étkezéssel mennyi idő alatt fogyhatok le?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne írjatok most kiokításokat.:) Tudom, hogy egészségtelen, és tudom hogy hamarabb kellett volna elkezdenem fogyókúrázni, de most már nincs más választásom. Minden nap 2x eszek kb 300 kalóriát és heti 5x futok egy órát. 65 kg vagyok, ami így elsőre nem hangzik soknak a 168 centimhez, de sajnos van rajtam felesleg rendesen.:( Azzal nem lesz baj, hogy bírni fogom-e, korábban már csináltam hasonló diétát, és ezzel nem volt gond. 22/L (Ja, és 55 kiló szeretnék lenni)

2018. ápr. 4. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Véleményem szerint tönkreteszed magad.

Nem kioktatásból.

2018. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Szóval a terved az, hogy napi 500-600 kalóriát viszel be a szervezetedbe, és minden nap 60 perc futás a mozgásod amivel nagyjából (kocogással) olyan 600-700 kalóriát égetsz el. Vagyis koplalni akarsz. Semmiféle tápérték nem lesz benned..Fogsz fogyni, de értelme nem lesz, mert sokáig nem fogod bírni ezt a fajta éheztetést. (vagy összeesel, vagy kórházba kerülsz) amint újra normálisan elkezdesz enni, amit leadtál annak a duplája fog visszamenni rád. Sok sikert.
2018. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Én általában nem fogyok napi két étkezéssel, nem az számít, hanem az összmennyiség.

600 kcal??? Te meg vagy őrülve s még futsz is, nem irigylem az izmaidat. Nem leszel szebb, ha sorvasztod őket, persze zsír még több megy le, de nem lesz ez így jó.


Egyél inkább 1300-1500 kcalt, rendes ételekből. A mozgás jó.

2018. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Ettől csak hízékonyabb leszel, a mostani problémáidra is nagyban rásegített a korábbi koplalós hülyeséged.
2018. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!