Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudnék fogyni kb 3...

Így le tudnék fogyni kb 3 kg-t nyárig?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nyárig a hasamból és a derekamból le szeretnék fogyni,mert van egy kis feleslegem.

Tudom,hogy nincs helyi fogyás...

Ha minden nap megcsinálok kb 200 hasprést emellett plank,lehet trx és lábemelést hanyatt fekve akkor le tudnék fogyni a hasamból IS?

Szóval értem,hogy nem lehet tudni honnan milyen sorrendben fogyunk le,de a hasmból le tud jönni ez a felesleg nyárig szerintetek?

Mellette más testrészte is edzenék itthon.

Az étkezésemre természetesen figyelnék, 1300-1500kcalt vinnék be és kevés szénhidrát stb stb....

Nincs bajom alapból a testemmel csak a has tájék.

15L 168cm/55-55,5kg

Előre is köszi


2018. ápr. 4. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, így menni fog de mozogjon is.
2018. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*mozogj csak elküldte.

Egyèbkènt szerintem nem èrdemes 3kg-val foglalkozni, tökéletes vagy így is, de te tudod...

2018. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem köszi😁

Amúgy már elfogadtam,hogy sosem leszek ilyen tipikus nagyon vékony tökéletes alkatú,de a hasam kicsit zavar,és eddig nem volt időm sportolni a felvételi miatt sajnos

2018. ápr. 4. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél erről beszélni, megbeszèlhetjük bővebben is, de mondom egyèbkènt nekem nem baj, ha van egy kis hasa a lányoknak, meg a másik, hogy csak annak nincs hasa, aki már nagyon vèkony...
2018. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja am#1vagyok
2018. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia, szerintem se fogyj...

Ideális alsó határán van a testsúlyod bőven...

2018. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
165/60 vagyok és tök lapos a hasam, semmi feleslegem nincs. Ne a kilókkal foglalkozz, hanem sportolj sokat. Hidd el, sokkal kifizetödöbb.
2018. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat😁

Akkor meggondolom ezt a fogyas temat...

Sportolni pedig mindenkepp fogok,csak regebben ritmikus gimnasztikaztam es a terdem kicsit ‘tonkrement’,emiatt nem csinalhatok akarmit.

2018. ápr. 4. 20:13
 9/10 anonim válasza:

biztos te is olvasgattál, ezzel kapcsolatban, de nincs helyi zsírégetés

heti kb 75 dekát lehet fogyni drasztikus izomvesztés nelkül

2018. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ertem,koszi:)

Igen tudom,csak gondoltam egy ido utan onnan is le fog menni,de lehet nem,ki tudja

2018. ápr. 5. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!