Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki jártas a reform táplálkozá...

Aki jártas a reform táplálkozásban, az SOS help pliz, hogy melyik boltba menjek vásárolni?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok! Kiderült, hogy a szervezetem nem simán rosszul van és egészségtelen lesz a hagyományos zsíros magyar konyhátol ( disznó disznoval, olajos főzés, tej tej hatan) hanem át kell térjek a bio illetve laktóz de lehetséges hogy tej mentes táplálkozásra is. A rozs kenyeret megszoktam már, a fehér kenyer mar furcsa nekem. De annyira tapasztalatlan vagyok ebben! Kérlek segitsetek, alig van itthon olyan étel, amitől nem vagyok rosszul. A zabtej nagyon bejött, de most jövök rá hogy simán csak be kene mennem pl a rossmannba és felvásárolni az összes fura és bio termeket. Kicsit meg vagyok ijedve! Tud valaki segíteni kérlek, aki már benne van ebben? Bocsi ha a kategória nem a legjobb
2018. ápr. 6. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl egyél durumtésztát síma helyett.
2018. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bio az necces, de ha azt kihagyjuk, nem kellenek speckó dolgok, egyszerűen csak kihagyod, ami nem jó... Én úgy csináltam (jó, hedonizmusból bejött 1-2 furaság, de mikromennyiségben és ma már azokat is alig használom. de aki simán ehet gabonát, mint te, annak könnyebb).

Növényi tejet olcsón, könnyen, gyorsan lehet készíteni otthon.

2018. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most nem igazán értem, hogy mit ehetsz és mit nem és azokat is miért zárod ki.


A leírásod alapján maradnak a nem zsíros húsok, mint a csirke, a zöldségek, gabonák. A fehér kenyeret nem értem miért hagytad el. Akkor most fogyni akarsz és nem egészségügyi dolgok miatt nem bírod ezeket? Mert, ha fogyni akarsz akkor sem kell nagy varázslat. Egyél csirkét, pulykát és zöldségeket, tojást, gyümölcsöket. Nem kell ide semmi speckó bolt, ezeket bárhol megkapod. A tej mentesség talán az ami picit nehezít, de már növényi tejeket is árul a coop is meg egy csomó bolt.

2018. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De most akkor mivel diagnosztizáltak? Arról még nem hallottam, hogy valaki csak biot ehet. Oké, hogy van glutén, laktóz, tejfehérje allergia, stb. allergia, valaki nem ehet túl zsírosat, fûszereset, vagy javasolt sok rost, zöldség, gyümölcs, kiegyensúlyozott táplálkozás...De, hogy csak bio:-O Mi a bajod konkrétan? Talán így jobban segíthetünk.
2018. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!