Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó volt a tegnapi...

Szerintetek jó volt a tegnapi menüm?

Figyelt kérdés

Reggeli: 60g zabpehely, 180ml alpro mandulatej, egy kivi

Tízórai: egy narancs

Ebéd: Egy teljes kiőrlésű pita, bele 3 tojásból rántotta, egy paprika, egy paradicsom

Uzsonna: egy alma

Ebéd: 2 szelet sütőben készített halfilé, mellé paradicsom, paprika

+ 3 liter vizet fogyasztottam

Meghúztam a lábam ezért nem tudtam menni edzeni:s

17/L


2018. ápr. 7. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó
2018. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Makrókkal többet érnék, de a zsír talán megüti a minimumot, a fehérje valószínűleg nem, de fogalmam sincs, mekkora szelet a hal s mennyi lehet az igényed.

Az ételek maguk jók, bár a délelőttet túl fehérjeszegénynek érzem, de az összbevitel a fő (még ha reggelre el is fogynak a vacsorából érkező aminosavak, de ennyire nem muszáj rápörögni. egy parányi mennyiség azért van a reggeliben is s nem is edzettél).

2018. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze nagyon királyság volt!!! A rossz vicceket félre téve. Ránézésre jónak tűnik de inkább számold a kalóriákat és a makro tápanyagokat. Nem tudjuk mi a célod, hány kiló vagy, milyen magas, mennyit és mit sportolsz, milyen szinten vagy a sportban, mióta sportolsz.
2018. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktam kalóriákat számolni, de nem vagyok úgymond a megszállottja. Futok heti 4x-5x 1 órát intenzíven. A válaszokat köszönöm!
2018. ápr. 8. 15:13
 5/5 anonim válasza:
Annyi esetleg, hogy gyümölcsöt inkább délelőtt eszünk. Uzsonnára inkább túrót ennék - ha édesen, egy kis eritrittel keverve, ha sósan akkor egy kis medvehagymával keverve, kinek mi jön be :)
2018. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!