Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, nem eszek...

Fogyókúrázom, nem eszek tortákat, tábla/szelet csokikat/édességeket és egyéb szar kajákat, mégis ma munkatársam sütött linzert és feladtam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

6kg-ot leadtam majdnem 7-et kerek 1 hónap alatt.

Tudományos olvasásom/információim szerint ez már nagyon a határ esetnek számít, hogy Gyors vagy Normál fogyásnak nevezhető, de ez még egészséges.

3napokat edzek egyhuzamban napi 1.30-2.00-órákat és jól bírom.

Keményen dolgozom a kilókon, de most... Mint ha nem is én lettem volna.


Mai étkezésem a linzeren kívül:


5tojás (rántott) -hagymával.

6palacsinta szelet (csupaszon)

1bögre zöld tea

4db Kiwi


És ennyi. Ez volt a mai étkezésem, ám ma este 23-kor megtört a fal, és nekiestem a linzereknek.



2018. ápr. 8. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de neked elsősorban egy pszichológusra lenne szükséged.

Másodsorban meg némi biológiatudásra és józan logikára.

2018. ápr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem egészséges. Brutálisan gyors fogyás, ezek nem szoktak tartósak lenni. Ahhoz hogy tartós legyen a súlycsökkenés, és ne éhezésként értelmezze a szervezeted - vagyis ne akarjon zsírt meg zsírt meg zsírt felszedni amint nem éhezteted magad, heti fél(!) kiló fogyásnál több nem nagyon kellne. Szó se róla, ilyen gyors fogyás mellett is megtartatod a súlyodat, ha soha nem hagyod abba a fogyókúrát... Csak hülyeség folyamatosan sanyargatni magadat. Ha az a cél hogy egészségesebb legyél, felejts el a gyorsan sokat fogyjunk le dolgot. Ha csak jól akarsz kinézni, akkor hajrá, vonj meg magadtól mindent hosszútávon.. És kínlódj mert semmit sem lehet. Az édesség meg nem szar kaja, csak nem kell ész nélkül két pofára zabálni. Mindent lehet enni, csak nem árt rendszeren mozogni a túlzabálások kerülése mellett.
2018. ápr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez a story több sebből vérzik.

Nem a linzerrel van ott gond. Ha nálunk az irodában szülinapozás van meg nem sérteném a kollégáimat azzal, hogy nem eszem a sütijükből.

Egyértelműen azért estél így neki, mert kiéheztetted a szervezeted.

Nem tudom milyen tudományos alap az, ami szerint havi 6-7 kg fogyás helyes.

A 6 palacsintát akár meg is tölthetted volna, mert a tészta több kalória, mint ha megtöltöd diétás lekvárral vagy túróval.

Amúgy sem bírom elképzelni hogy fér 6 palacsinta a diétás étrendbe.

Az étkezésed semmilyen zöldséget nem tartalmaz, azon a szegény hagymán kívül.

4 db kivi ok lenne, de nem a nap zárásaként.

Tehát én a helyedben elgondolkoznék és újra tervezném ezt az egészet, mert nagy csalódás fog érni, ha a keserves munkával leadott kilók hamar visszajönnek.

2018. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, nekem belefér 10 palacsinta is a diétás étrendbe, töltetlenül több is s bizonyára sokféle palacsinta, diéta és kalóriakeret létezik. Úgyhogy ez még önmagában OK, amúgyis gondolom, ritkán csinálja, mint én. Bár itt palacsinta szelet volt, ami lövésem nincs, mit jelent.


Kérdező, nagy tévedésban vagy, közel 7 kg 1 hónap alatt csak igen extrém esetben egészséges valamelyest (hatalmas túlsúlynál reális és beválhat, nem 30-40 kilóra gondolok, persze, hanem igazán sokra, rendesebb kalóriaigénnyel, egy inaktív kövérnek ez nem lesz OK).

Heti fél-1 kiló a gyors, de még realisztikus, jól csinálva nem izomvesztő fogyás.


Néha eszünk sütit, és?

De palacsinták mellé nem tudom, miért kellettek, ez így problémásabb nap. Koplalás után főleg, még ha valószínűleg az edzés miatt koplalsz, nem azért, mert szinte semmit nem eszel...

2018. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!