Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le gyorsan? 13/L

Hogyan fogyhatok le gyorsan? 13/L

Figyelt kérdés
kb. 1-2 hónapom van, addig le kéne fogynom. Diétákat és gyakorlatokat is egyaránt megköszönném, viszont olyanokat, hogy 2 hétig nem szabad enni, csak vizet inni, meg ilyesmiket inkább nem próbálnék ki. A válaszokat előre is köszönöm !!

2018. ápr. 8. 10:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És ki mondta hogy le kel fogynod 2 hónap alatt?
2018. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
6%

Ne mondjatok hulyesegeket emberek! A nagy fenet vagy te anorexias:D!! (Anorexia: az elhízástól való kóros félelem okozta táplálkozási zavar (éhezés)) Az emberek itt ilyesztgetnek teged, mellesleg marhasagokat mondanak es azt se tudjak mirol beszelnek! Tehat: NEM VAGY ANOREXIAS.

Csak van rajtad egy kis felesleg, ami nem nezne ki valami jol firdoruhaban nyaron, es le szeretned adni. Ugyan ez van velem is es en is most alltam neki dolgozni ezen:D

Nem kell valami ordongossegre gondolni, nem nagy cucc, csak azer kell hozza akaratero rendesen;) de ez tuti:


Ne egyel kenyerfeleket (max barna kenyeret vagy magos kenyeret, napi 1 szelet de annal tobbet ne).Es kerd meg a szuleidet h durum tesztat vegyenek, ha szoktatok enni. Pont ugyan olyan az ize, az allaga, a szine, mindene mint abrendesnek, csak kb tized annyira hizlal, ami azert nagyin sokat szamit:D

Tejtermekbol lehet kapni 0,1% zsirtartalmu tejet, joghurtot, kefirt, turot ezeket nyugodtan, de mertekkel.

Edesseg, gyors kaja, csipszek nuku! (Tudom, ez eleg nehez, de hidd el nagyon sokat szamit hogy meg tudd alni azt az egy ket falatot akkor is ha nagyon kivanod, mert nem eri meg a pillanatnyi elmeny. En imadom ezeket nagyon-nagyon de hat ha a beach body a cel, muszaly;))

Probalj mindel tobb zoldseget es gyumolcsot enni. Most jona tavasz meg a nyar es jonnek a jo gyumolcsok, lesz mibol valogatni:D (en pl nagyon keves zoldseget es gyumolcsot szeretek, igy ez egy picit bonyolultabb nalam de szerintem megoldhazo nalad is;)) mondjuk a jegsalatat ajanlom, csinalhatsz belole tonhalas salatat oliva olajjal es oliva bogyoval, mozzareallas citromos salatat, vagy hasonlokat, legyel kreativ van bovel valasztek:D!

Lehetoleg ne egyel marha es sertes hust (csirket ehetsz de ne rantott hust hanem inkabb suzoben sult fuszeres csirkeszarnyat vagy csirkecombot).

Reggelire ne igyal kavet vagy kakot, hanem mondjuk valami 100%os gyumolcslevet egy szelet barnakenyerrel (tudom, nem olyan finom mint a feher, de ez van:))

Es napi 1 es fel perc plankeles, 50 guggolas, 50 felules, 20 fekvotamasz (vagy 30 noi fekvotamasz).

Ha ezt sikerul betartanod, SIMAN lefogysz nyarig, sot talan meg elobb is ha nem csalsz:D

(Anyukam most hozott haza 6 gomboc fagyit, 2 francia kremeset es 2 szelet eperhab tortat. Ugy ennek, de nem eszek... mingyart megszakad a szivem:( )


Sok sikert hozza, ha van kerdesed irj nyugodtan privatba, nem eszlek meg:D

14/L

2018. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
OMG! Itt a gond már nem kevés!
2018. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hülye anorexiás
2018. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm annak az egy normálsi embernek aki a kérdésemre tudott válaszolni. Megpróbálom betartani, bár nehéz lesz :c

És igen, nagyon jól mondta ez rohadtul nem anorexia, csak a fölösleget leakarom adni.

2018. ápr. 8. 22:00
 16/20 anonim válasza:

Hülye anorexiás Tini r*b@nc

bezzeg a mi időnkbe

2018. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Beteg agyu marha
2018. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Szia én is szeretnék fogyni egy közös fogyásba bene lennél? Sajnos én is kórosan elhízott vagyok 168 cm és 35kg én örülnék ha fogynék 5-6kgt
2018. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hülye anorexiások
2018. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia én 12 éves lány vagyok 170 cm és 29kg én is fogyni szeretnék mert egy bálna vagyok
2018. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!