Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után mit tegyek hogy...

Koplalás után mit tegyek hogy ne hízzak vissza?

Figyelt kérdés

Eleinte 5 kilót akartam leadni sulycsoport váltás miatt. Thaiboxolok, és az edzések miatt ez össze is jött, csak hogy történtek dolgok ami miatt elég depressziós lettem, és minden napomat edzéssel töltöttem. Iskolából egyenes a terembe mentem, legtöbbször nem is vettem észre hogy nem ettem, csak ilyen 500-700 kcal körül. Kezdek visszarázódni edzőmnek köszönhetően viszont egy versenyre K1-re már regisztrálva vagyok -50be. (20 kgt fogytam)

A versenyig még 3 hét, most 45 kg vagyok. Ha 2-4 kg visszajön az még nem baj. Továbbra is naponta edzek de már a felkészülés miatt és szeretnék újra normálisan enni anélkül hogy többet hízzak mint 4 kg. Mit tegyek?



2018. ápr. 14. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan emeld a kalóriát, ne hirtelen nagyon magasra (az megterhelő is lenne), de nehéz jó választ adni, mivel halvány fogalmam sincs, hogy most, koplalás után mekkora a kalóriaigényed. Mert ha pl. napi 1500 kcal (az anyagcseréd nem az a brutálisan belassulós fajta és nem vagy inaktív sem), akkor nem hízol napi 1500 kcaltól, ez egyértelmű... Ha pedig nem eszel 2500 kcal fölött ebben az esetben, akkor nem hízhatsz 3 kilónál többet zsírban 3 hét alatt... Bár pár kiló víz és salakanyag eleve várható, szóval jobb, ha kevés zsír jön fel.
2018. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!