Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cmhez sok a 65kg?

163 cmhez sok a 65kg?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13 éves lány vagyok eddig sem voltam egy nádszál de mostanában híztam 3 kgt. Szerintetek ez már sok? A testzsírom az iskolai mérésen 29%volt.

A válaszokat előre köszönöm. Mindenkinek megy a zöld kéz



2018. ápr. 15. 16:33
1 2
 11/18 anonim válasza:
55%
Tudod mi a fura :) hogy en 165cm vagyok es 63kilo. De nem vagyok dagi:) vekony vagyok es nincs rajtam felesleg. A csontozatom lehet eresebb ezert vagyok en is annyi majdnem mint te? Csak mert ha igy lathatatlanba leirom hogy en is ennyi es ennyi vagyok akkor lehet azt gondoljak hogy van rajtam felesleg kozben meg semmi es meg sportolok is. Szeintem ezek csak szamok. Nem fontos. Igazabol csak kep alapjan lehetne megmondani hogy mennyit kene sac.p.kabe fogynod. :) Centi/kilo idealis testuly megadasa talalomra nagy hulyeseg.
2018. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
10 te meg a másik kategória vagy.. neked híznod kellene
2018. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok küldeni bocsánat.

Koszi az eddigi válaszokat.

Ha ülök akor van két nagy hurka a hasamon meg a combom is vastag

2018. ápr. 15. 19:25
 14/18 anonim ***** válasza:

ü,léskor mndenkinek az

am linkeltek az állitások helyességét. 2 külön oldalról , nem tudom mire fel a lepontozás.. ez még nagyon nem vészes túlsúly.

2018. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le mindenkinek nyomtam zöld kezet
2018. ápr. 15. 19:39
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Tizedik vagyok. Nem tudok hízni, próbálok,de nem megy. Lehet, hogy kevésnek tűnik a súlyom, de kinézetre OK vagyok.
2018. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen ideális.

Mivel most kezdesz nőni; elfog az a "felesleg" oszlani. És mivel még gyerek csontozattal bírsz,ezért tűnhet úgy, hogy nem vagy vékony.

2018. ápr. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%

"166 cm és 49 kg vagyok, szóval" => Bírom ezt a megfogalmazást... Nem, nem csak nálad, láttam már többször. Magatokat állítjátok be etalonnak.

Kb mintha "Szerintetek szép a zöld szem?"


Válasz:

"Nekem barna van, szóval hordj kontaktlencsét"


Ugyanaz a megközelítés...

2018. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!